امسال سه هزار میلیارد ریال در بروجرد سرمایه گذاری شده استبه گزار ش ایرنا علی کورانی‌فر سه شنبه عصر در نشست با خبرنگاران در فرمانداری بروجرد اظهارکرد: برای توسعه وپیشرفت شهرستان باید از بخش خصوصی استفاده شود که تحقق این مهم نیز با همکاری و هماهنگی بین بخشی امکان پذیر است.
وی افزود:همه باید درجهت توسعه و پیشرفت بروجرد حرکت کنیم.
فرماندار بروجرد با اشاره به اینکه حجم مطالبات بسیاری درشهرستان بروجرد انباشته شده است بیان کرد: وجود این مهم باعث شده تا اقداماتی که در راستای توسعه شهرستان صورت می‌گیرد چشمگیر نباشد.
کورانی فر تاکید کرد: برای توسعه وپیشرفت بروجرد باید ازبه وجودآوردن مسایل ومشکلات حاشیه ای پرهیز کرد.
وی ادامه داد: آماده سازی و مهیا کردن فضای عمومی جامعه برای پیشرفت وتوسعه بروجرد ازرسالت‌های اصلی اصحاب رسانه وخبرنگاران است.
معاون استاندار لرستان با اشاره به اینکه در حال حاضرهمه روستاها بروجرد از نعمت آب آشامیدنی برخورارهستند گفت: تا پایان سال 97 همه روستاهای بالای 20 خانوار بروجرد به شبکه گاز شهری متصل می‌شوند. کورانی فرافزود: مسکن روستایی و اجرای طرح هادی در روستاهای بروجرد 24 درصد ازمیانگین کشوری بالاتر است.
وی اظهارکرد: با توجه به اینکه مقرر شد بیمارستان ایت الله بروجردی به صورت کامل راه اندازی شود در بهره برداری از این واحد درمانی براساس زمان بندی مشخص شده تاخیر ایجاد شده است.
فرماندار بروجرد اضافه کرد: آزاد راه اراک – بروجرد – خرم آباد سال آینده به بهره برداری می رسد که یک امتیاز ویژه برای شهرستان محصوب می شود وباید تلاش کرد تا از این پتانسیل برای توسعه وپیشرفت بروجرد استفاده شود.
کورانی‌فر بیان کرد: احداث فرودگاه نیازمند 350 هکتار زمین است که تاکنون 177 هکتار آن خریداری شده ومقرر شده 180 هکتار باقیمانده امسال از محل بودجه ملی خریداری شود.
6052/7273 خبرنگار: آمنه صارمی** انتشاردهنده: مقداد بهاروند احمدیانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید