انتظار کسب 6 مدال از قهرمانی روئینگ آسیا/ 2 قایق غیرایده آل داریمامینی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا، اظهار داشت: مسابقات قهرمانی روئینگ آسیا از فردا در تایلند آغاز می شود و تیم ایران در 12 ماده در بخش مردان و زنان در این رقابت ها حضور دارد.
وی با بیان اینکه این مسابقات روز جمعه به پایان می رسد، گفت: سال گذشته ایران در این رقابت ها پنج مدال رنگارنگ کسب کرد و انتظار ما این است که در مسابقات سال جاری این تعداد به شش یا هفت مدال افزایش یابد.
رئیس فدراسیون قایقرانی ابراز امیدواری کرد که از این تعداد دست کم دو مدال طلا باشد.
امینی همچنین از برگزاری کنگره جهانی روئینگ در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری و در حاشیه رقابت های قهرمانی آسیا خبر داد و اعلام کرد که به نمایندگی از ایران در این کنگره حضور می یابد.
وی در پاسخ به تجربه «مهسا جاور» در بازی های المپیک ریو و احتمال کسب مدال از این رقابت ها گفت: باید توجه داشته باشیم که ایران سابقه طولانی در رشته روئینگ ندارد، ولی با توجه به زحماتی که تمامی ورزشکاران اعزامی زیرنظر مربی خارجی و مربیان داخلی در اردوهای مختلف داشته اند، امیدوار هستیم که نتایج سال جاری نسبت به سال قبل بهتر باشد.
رئیس فدراسیون قایقرانی همچنین گفت: از 12 قایقی که در اختیار تیم ایران قرار داده شده، 10 قایق ایده آل ماست ولی دو قایق دیگر با ایده آل پاروزنان ما فاصله دارد و ایده آل نیست.
تیم ملی قایقرانی روئینگ با 16 قایقران در مسابقات قهرمانی آسیا 2017 حضور دارد.
این مسابقات از 13 تا 17 شهریورماه به میزبانی تایلند برگزار خواهد شد.
ترکیب تیم ملی بانوان ایران شامل، مهسا جاور، مریم کرمی، مریم امیدی پارسا، فرحناز عشقی، حمیرا برزگر، شکیبا وقوی، نازنین رحمانی، نازنین ملائی، فرشته رومی، رویا عباسی، الیکا افشاری و پریسا احمدی است.
ترکیب تیم ملی مردان نیز شامل سیدمجتبی شجاعی، سیدمسعود محمدی، عاقل حبیبیان، بهمن نصیری، خشایار عباس آبادی و سیاوش سعیدی است.
تیم ملی روئینگ ایران در 8 ماده بانوان و 4 ماده مردان در این رقابت‌ها شرکت خواهد کرد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام [email protected] همراه شوید.
ورزشی**9129**1368
خبرنگار: مهدی رهبر**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید