انجمن خیرین مسکن ساز مردمی و بدور از شائبه دولتی کار کندجعفر فهیمی روز یکشنبه در جلسه مجمع عمومی هیات امنای انجمن خیرین مسکن ساز استان افزود: ضرورت فعالیت انجمن خیرین مسکن ساز با حضور مردم و خیرین معنا می یابد و لازم است تلاش کند بدور از هرگونه وابستگی های اداری پیش برود.
وی گفت: خیرین برنامه های اجرایی برای ساماندهی و رفع مشکل مسکن محرومین به مسوولان دستگاه ها و متولیان امر ارائه داده و از آنها بخواهند با مساعدت و همکاری مستمر این معضل را از چهره اجتماعی استان حذف کنند.
او همکاری و نقش صدا و سیما را در تبیین و تحقق این برنامه ها و اهداف انجمن موثر دانست و افزود: ورود صدا و سیما به این حرکت خداپسندانه و اطلاع رسانی به موقع به مردم توسط رسانه ملی راهگشای خوبی جهت حضور حداکثری مردم و متقاعد کردن مردم خیر با هدف تامین سرپناه برای اقشار فاقد مسکن است.
به گزارش ایرنا از روابط عمومی بنیاد مسکن اردبیل ، کیومرث سلکی مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز کشور نیز در این جلسه با اشاره به قابلیت های استان اردبیل برای جذب افراد نیکوکار باهدف تامین سرپناه برای اقشار فاقد مسکن گفت: شناسایی و جذب اردبیلی های مقیم تهران که بیشترین افراد خیر و دارای استطاعت مالی استان در پایتخت هستند ، می توانند بازوی توانایی برای تامین مسکن به خانواده های فاقد سرپناه باشند.
وی از هیات مدیره انجمن خیرین مسکن سازاستان و هیات امنا خواست، از ستاره های ورزشی استان مثل علی دایی ، حسین رضا زاده و خیلی های دیگر که می توانند در این راه انجمن را همراهی کنند کمک بخواهند.
او اظهار کرد: در برخی از استان ها که انجمن خیرین مسکن ساز زیرنظر دستگاه یا سازمانی فعالیت کرده ، تامین کننده اهداف و برنامه های آن سازمان یا دستگاه اجرایی بوده است.
در این جلسه با قدردانی از تلاش های هیات مدیره قبلی از بین نامزدها به ترتیب 7 نفر اصلی و 2 نفر اعضای علی البدل
انتخاب شدند.
خبرنگار: گیتی طالبی ** انتشار دهنده: سیفعلی موسی زاده
6018/6016انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید