اکران فیلم‌های جشنواره بین‌المللی «فیلم سبز» در کاشانبه گزارش ایرنا، حمیدرضا مومنیان روز یکشنبه در نشست هماهنگی اکران فیلم‌های جشنواره بین‌المللی فیلم سبز در سالن اجتماعات فرمانداری این شهر، اظهار کرد: این جشنواره در سه بخش نمایش آثار هنرمندان، فیلم و نمایش آثار هنرهای تجسمی برگزار خواهد شد.
وی از اکران 130 فیلم در حوزه محیط زیست 150 شهر کشور خبر داد و افزود: برگزاری این جشنواره در راستای ارتقای فرهنگ محیط زیست تاثیر بسزایی دارد چون امروز کشور با موضوع ریزگردها و آلودگی هوا مواجه است و با توجه به اینکه زنگ خطر به صدا درآمده است در صورت تلاش نکردن فا جعه به بار می آورد.
معاون استاندار اصفهان با تاکید بر بهره گیری از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد در برگزاری این جشنواره ها، تاکید کرد: در مورد تبلیغات محیطی این جشنواره بین المللی درسطح شهرستان کاشان مشکلی وجود ندارد و باید از ظرفیت‌ های موجود بیشترین بهره را برد.
به گفته فرماندار کاشان اکران فیلم‌های جشنواره بین المللی فیلم سبز در این شهرستان با محوریت اقتصاد سبز و سه زیرمحور گردشگری پایدار، شهرهای پایدار و انرژی‌های پاک و تجدیدپذیر انجام می شود.
6136 / 6022 خبرنگار: یوسف صائب – انتشار دهنده : عمادیانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید