ایجاد پنجره واحد لازمه گمرک البرزبه گزارش ایرنا، عباد الله کامکار روز یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه افزود :ناآشنایی صاحبان واحدهای تولیدی و تجار با فرودگاه پیام علت بسیاری از مشکلات در بخش گمرکی استان بود و تصور همگان بر این بود که این کمرگ فقط مختص فرودگاه پیام است.
وی با بیان اینکه کمرگ استان البرز حدود 110 درصد رشد فعالیت در سال های اخیر داشته گفت: باید اقدامات لازم در کمرگ استان در زمینه ترخیص سریع کالا ها انجام شود.
کامکار با اشاره به برگزاری مستمر و منظم جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید افزود: در این رابطه 139 جلسه و یکهزار و 36 پرونده بررسی شده است.
معاون استاندار اضافه کرد: در استان البرز ایجاد نمایشگاه دائمی کلید خورده و ایجاد خواهد شد و همچنین شرکت توسعه صادرات کمک به توسعه صارات تجار استان خواهد کرد.
وی با اشاره به اینکه اکنون 692 میلیارد تومان تسهیلات برای واحدهای کوچک و متوسط پرداخت شده گفت: در نمایشگاه هفته پژوهش در سال 93تعداد 75 شرکت دانش بنیان و در سال 94 تعداد 150 شرکت دانش بنیان و در سال 95 تعداد 250 شرکت دانش بنیان حضور داشتند و بالغ بر یکهزار میلیارد تومان فروش محصولات شرکت دانش بنیان بود.
6155/ 1535 خبرنگار: مریم صوفی ** انتشار دهنده : محمد عزیزپورانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید