بازیکنان تیم ملی فوتبال سوریه: برای تحقق رویای مان به واقعیت به ایران آمده ایمبه گزارش خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، ملی پوشان فوتبال سوریه امروز (یکشنبه) وارد تهران شدند و نخستین جلسه تمرین خود را برای دیدار با تیم ملی فوتبال ایران آغاز کردند.
تیم های ملی ایران و سوریه روز سه شنبه در چارچوب هفته دهم و پایانی مرحله مقدماتی رقابت های جام جهانی روسیه به دیدار هم می روند.
سانا نوشت: تیم ملی سوریه در مصاف با تیم ملی قطر، به پیروزی رسید و هدیه ارزشمند و خوشحال کننده ای را برای میلیون ها مردم سوریه به ارمغان آورد. بازیکنان سوریه با پشت سر گذاشتن مشکلات و از دل بحران توانستند با اراده ای قوی بر تیم رقیب خود پیروز بشوند.
بشار محمد مسئول رسانه ی تیم ملی سوریه در گفت وگوی تلفنی با خبرنگار سانا گفت: کاروان تیم ملی سوریه صبح امروز وارد تهران شد و نخستین جلسه تمرینی خود را عصر امروز انجام می دهد.
وی افزود: روحیه بازیکنان ما بالاست و همه مصمم هستند پس از غلبه بر تیم ملی قطر، در بازی پیش رو با ایران نیز شادی خود را تکمیل کنند و به رویای خود برای رسیدن به رقابت های جام جهانی روسیه جامه عمل بپوشانند.
محمد ادامه داد: بازیکنان تیم ما و کادر فنی و اداری در شرایط بسیار خوبی قرار دارند. آنها کاملا آماده هستند با اراده و عزمی استوار با پیروزی در این میدان، سه امتیاز ارزشمند را از آنِ خود کنند.
وی تصریح کرد: سوریه در حالی موفق شد قطر را با با نتیجه 3-1 شکست دهد که در این بازی احمد الصالح مدافع سرشناس و کاپیتان اول خود را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار نداشت. این بازیکن که برای مداوای مصدومیت در دمشق مانده بود بعد از سفر این تیم به تهران صبح امروز دمشق را به مقصد ایران ترک کرد تا با پیوستن به تیم ملی کشورش خود را به بازی حساس روز سه شنبه برساند.
این مسئول ورزشی سوری گفت: تیم ما در یک بازی برتر در مقابل قطر با دو گل عمر خریبین و یک گل محمود المواس 3- 1 تیم قریب را شکست داد و توانست در گروه خود پس از ایران و کره جنوبی در رده سوم قرار بگیرد و شانس خود را برای رسیدن به رقابت های جام جهانی روسیه بیشتر کند.
تیم سوریه پس از ایران و کره جنوبی که به ترتیب دارای 21 و 14 امتیاز هستند، با 12 امتیاز در رده سوم از گروه آ قرار دارد.
ازبکستان، چین، قطر نیز به ترتیب با 12 ، 9 و 7 در رده های چهارم و پنجم و ششم در گروه خود قرار دارند.
تیم های ملی فوتبال ایران و سوریه ساعت 19:30 دقیقه سه شنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم می روند. ایران 21 امتیازی به عنوان صدرنشین گروه آ آسیا صعود خود را به جام جهانی 2018 روسیه قطعی کرد. تیم های ملی کره جنوبی، سوریه و ازبکستان نیز با امتیازهای 14و 12 از شانس صعود به عنوان تیم دوم برخوردار هستند.
خاورم**9329** 1144مترجم: ندا بهبودی** انتشار دهنده: علیرضا جباریانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید