برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی آزمایشگاهیبه گزارش روز یکشنبه گروه علمی ایرنا از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی دوره‌های آموزشی تخصصی برای فعالان آزمایشگاهی را به میزبانی آزمایشگاه‌های عضو این شبکه در شهرهای گوناگون برگزار می‌کند.
همه افراد علاقه مند می‌توانند در این دوره‌های آموزشی متنوع که توسط موسسه آزما فناور پژوهان وندا و به میزبانی آزمایشگاه‌های عضو شبکه آزمایشگاهی برگزار می شود ثبت نام کنند.
این دوره‌ها با هدف ارتقای توانمندی آزمایشگاهی و تحقیقاتی کشور، بر اساس نیاز آموزشی و مهارتی آزمایشگاه‌ها در استان‌های سراسر کشور برگزار می‌شود.
شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری یکی از رویکردهای حمایتی از ساختار آزمایشگاهی کشور را کمک به بهبود توانمندی آموزشی و تخصص فعالان این عرصه قرار داده است و بر همین اساس، زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی را با عناوین گوناگون ایجاد می‌کند.
فناور پژوهان وندا دوره‌های با عنوان «مدیریت پسماند آزمایشگاهی» «محاسبه عدم قطعیت اندازه‌گیری و نحوه گزارش‌دهی آن در نتایج آزمون»، «ایمنی در آزمایشگاه»، «دوره آموزشی پیشرفته پراش پرتو ایکس»، «کارگاه آموزشی طیف سنج مرئی فرابنفش»، «آشنایی با روش طیف سنجی مادون قرمز»، «آشنایی با روش طیف سنجی مادون قرمز»«کارگاه پیشرفته معرفی میکروسکوپ الکترون عبوری(TEM) و روش های آماده‌سازی نمونه» برگزار می‌کند که علاقه مندان می‌توانند برای ثبت نام و یا ارایه پیشنهادهای برگزاری دوره با شبکه آزمایشگاهی یا پست الکترونیکی [email protected] مکاتبه کنند.
علمی**1023**1440
تنظیم:ابوالقاسم تیموری** انتشار: گلشنانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید