بهترین ترکیب رنگها برای ست لباس زرد

یکی از رنگ های اصلی رنگ زرد است. این رنگ جزو دسته رنگ های گرم محسوب میشه. ما خورشید رو با این رنگ می شناسیم. این نگ از درخشندگیه زیادی بر خورداره و انرژی و تحرک زیادی داره.این رنگ رو به عنوان رنگ اخطار و خطر نیز می شناسند و به علت درخشندگی زیادش میتونه توجه رو به خودش جلب بکنه. این رنگ طیف گسترده ای داره که هرکدوم میتونن در کنار رنگهایی زیبا میشه.

 

ست زرد و بنفش

همونطور که در مطلب رنگ هایی که در ترکیب لباس به ما کمک می کند براتون توضیح دادم ، رنگ بنفش مکمل رنگ اصلی زرد است و این ترکیب در کنار هم ترکیب رنگ کاملی و ایجاد می کنه و همونطور که در عکس میبینید این رنگ ها در کنار هم میتونن خیلی زیبا جلوه کنند ولی این بستگی به نظر شما داره که در کجای لباستون از این رنگ ها کنار هم استفاده کنید.

ست لباس زرد و صورتی

رنگ زرد هم در کنار رنگ صورتی به شکلی عمل می کنه که باعث درخشندگی بیشتر رنگ صورتی میشه و رنگ صورتیه که اینجا بیشتر جلب توجه میکنه. هر چی این رنگ زرد به روشنی بره خاصیت رنگ سفید رو پیدا می کنه که براتون در مطلب ست های لباس با رنگ سفید توضیحش رو دادم و باعث میشه رنگ کناریش بیشتر و مهم تر جلوه کنه.

همیشه دقت داشته باشید که کمرنگی و پر رنگی رنگ ها حس های متفاوتی رو میتونه القا کنه. برای همین شما باید به تیرگی و روشنی رنگ ها هم علاوه بر ترکیبشون، دقت کنید و بر اساس محل و مجلس مورد نظر اونها رو انتخاب کنید. این تفاوت رو توی عکس ها بیشتر دقت کنید تا بهتر متوجه این تفاوت حس ها بشید.

ترکیب سبز و زرد

رنگ زرد و سبز هم میتونه ترکیبش هم به شما حس شادی و گرما و تحرک رو القا کنه هم میتونه ترکیب خنثی ای باشه و این به علت همون تیرگی و روشنی این رنگ هاست.

 

ست لباس زرد و آبی

یکی از بهترین ترکیب رنگ هایی که میشه ایجاد کرد در لباس، ترکیب رنگ زرد و آبی است. این رنگ ها در همه ی حالت های رنگی در کنار هم زیبا جلوه میکنه و تضاد رنگیه مناسب و متعادلی در کنار هم داره. این به این معنیه که شما هر رنگ زرد رو با هر رنگ آبی ست کنید، ترکیب رنگ زیبایی و ایجاد میکنه.

ست لباس های زرد با سفید و مشکی

رنگ زرد رو اگه در کنار رنگ سفید قرار بدید ، هر چه قدر هم که زرد روشنی باشه باز اون رنگ در زمینه ی سفید به گرمی میره و جلب توجه میکنه. شما میتونید برای این ترکیب ها از رنگ مشکی هم استفاده کنید که از درخشندگیه بیش از اندازه ی این دو رنگ در کنار هم جلوگیری کنه. رنگ مشکی میتونه توجه رو به سمت رنک سفید و زرد جلب بکنه که این یعنی حتی اگه یه تکه ی کوچک هم از رنگ زرد استفاده بکنید، حتما دیده میشه.

ترکیب لباس زرد و خاکستری

در آخر هم رنگ پر کاربرد خاکستری در کنار زرد میتونه باعث بشه که رنگ زرد خیلی خودش رو نشون بده. این رنگ رنگ خنثاست و خاصیت هر دو رنگ سیاه و سفید رو داره که باعث تمرکز روی رنگ کناریش میشه. به همین علت شما میتونید از رنگ خاکستری بسیار استفاده کنید و رنگ زرد مورد نظرتون رو مثل لیمویی خردلی و … با اون ترکیب کنید.

Save

دیدگاهتان را بنویسید