بهترین ترکیب لباس ها با رنگ مشکی

رنگ مشکی یا سیاه از قوی ترین رنگ ها محسوب میشه. مثل ضرب المثل قدیمی که میگه بالا تر از سیاهی رنگی نیست واقعآ درسته. رنگ سیاه به فرد احساس اقتدار و قاطعیت میده و رنگ پر رمز و رازیه. این رنگ در عین حال که رنگ بسیار جذابیه میتونه ناراحت کننده و غم انگیز هم باشه. همونطور که در مراسم های عزا از این رنگ استفاده میشه. رنگ سیاه باعث تمرکز زیاد هم میشه. این رنگ نور رو به خودش جذب میکنه و باعث ایجاد گرما میشه. همچنین رنگ سیاه باعث میشه فضا کوچکتر به نظر برسه. این چند نمونه از خاصیت های رنگ سیاه بود. می خوام براتون توضیح بدم که چه طور از این خاصیت ها به نفع خودتون توی لباس هاتون استفاده کنید.

 

استفاده از لباس های مشکی

رنگ سیاه به تنهایی ست کاملیه برای لباس ولی باید در نظر داشته باشید که اگه فقط از رنگ سیاه استفاده می کنید، لباستون خیلی زیاد پوشیده نباشه که با تضاد رنگی ای که با پوستتون ایجاد میکنه ترکیب جذاب تری باشه و باعث بشه که پوستتون روشن تر به نظر بیاد. ولی اگه لباستون پوشیده هست من پیشنهاد میکنم حتما از رنگ های دیگه ای هم توی لباستون استفاده کنید. مثل زیورآلات رنگی یا کیف و کفش رنگی. این جور تضاد ایجاد کردن در رنگ سنگین سیاه، لباس رو جذاب تر نشون میده و باعث میشه همون تکه های رنگی ای رو که در ستتون استفاده کردین خیلی بیشتر به چشم بیاد.

 

سیاه

ست لباس سفید و مشکی

رنگ سفید رنگ مقابل سیاهه . این رنگ قوی ترین تضاد رو با سیاه ایجاد میکنه و همین تضاد قوی باعث میشه ترکیبات قشنگی به وجود بیاد. این ترکیب، ترکیب خنثی محسوب میشه و با این که اختلاف رنگ توش به کار رفته است٬ مناسب جاهاییه که لازم نیست خیلی لباستون به چشم بیاد و کافیه که یه لباس شیک و متناسبی تنتون باشه.

 

سیاه و خاکستری هم به عنوان ست خنثی شناخته میشه و برای مثلا محیطی مثل محل کار مناسبه.

ست لباس مشکی با رنگ های روشن

رنگ مشکی با تمامی رنگ هایی که جزو رنگ های روشن هستند، ترکیب زیبایی میشه. چون رنگ سیاه هم مثل رنگ سفید که در مطلب ست های لباس با رنگ سفید کامل توضیح دادم،خاصیت رو داره که باعث جلوه ی بیشتر رنگ های مجاورش میشه.و اینجا مهم تضاد رنگیه چون سیاه نیره نرن رنگ و قوی ترینه ، در کنار رنگ هی روشن بسیار جذاب به نظر میرسه. پس هر رنگ روشنی رو میتونید به راحتی با سیاه ست کنید.

ست مشکی با طیف قهوه ای

رنگ سیاه بسیار به طیف رنگیه کرم تا قهوه ای میاد و ست های جذابی و درست میکنه. رنگ مشکی زو میتونید با کمربند یا کیف و کفش چرم قهوه ای ست کنید. توی همون طیف رنگ طلایی رو داریم که خیییلی در کنار سیاه جلوه می کنه و خودش رو نشون میده. میتونید از زیورالات طلایی استفاده کنید که خیلی به چشم میاد.

همونطور که میبیید هر چی رنگ کنار سیاه روشن تر باشه به چشم قشنگ تر میاد چون ست خفه و دلگیری رو با هم نمیسازن و باعث میشن رنگ مشکی شاد به نظر برسه.

ست لباس مشکی و قرمز

در اخر هم رنگ قرمز که خیلی راحت میتونید اون و چه در لباس مهمانی و رسمی و چه لباس های روزانه ست کنید و از ترکیب شاد و همچنین شیک و خاصاون ها لذت ببرید.

 

نکته:

در نظر داشته باشید که رنگ مشکی فرد رو لاغر تر نشون میده ولی صرفآ استفاده ی تنها از رنگ مشکی ممکنه خسته کننده باشه و لباس جالب به نظر نرسه . پس بهتره رنگ مشکی رو با رنگ های دیگه ترکیب کنید و بپوشید که هم جذابیت رنگی داشته باشه و هم شما رو لاغر تر نشون بده.

Save

دیدگاهتان را بنویسید