بهترین رنگ ها برای ست کردن با لباس بنفش

رنگ بنفش جزو دسته ی رنگ های ثانویه است و از ترکیبت رنگ های اصلیه قرمز و آبی به وجود می آید. این رنگ، به معنوی ترین رنگ شناخته میشه. چون این رنگ از 2 رنگ آبی و قرمز با خصوصات بسیار متفاوت تشکیل شده میتونه خیلی متفاوت عمل بکنه. هر چی رنگ بنفش به آبی متمایل بشه اون رنگ، رنگ آرام تری به وجود می آید و هر چه بیشتر به سمت قرمز بره، جنب و جوش و انرژی رنگ قرمز رو به خودش میگیره و رنگ فعال تری رو میسازه.

 

ست لباس بنفش و زرد

رنگ بنفش رنگ مکمل رنگ اصلی زرد است( توضیح کامل درباه ی رنگ ها رو متونید در مطلب رنگ هایی که در ترکیب لباس به ما کمک می کند مطالعه بفرمایید). این ترکیب در کنار یکدیگر اگر به درستی استاده بشه بسیار ترکیب قشنگ و جذابی میشه و نوع استفادش توی لباس هم بر میگرده به سلیقهی شما که تا چه حد از این رنگ ها در لباستون استفاده کنید. ولی اگه رنگ بنفش و دوست دارید حتما زرد رو هم کنار استفاده کنید.

ست لباس بنفش و نارنجی

از اونجایی که در رنگ نارنجی هم از رنگ زرد استفاده شده است، شما میتونید از رنگ نارنجی هم برای ترکیب با رنگ بنفش هم استفاده کنید و این ترکیب میتونه جایگزین خوبی به جای رنگ زرد باشه. تیره و روشنی این رنگ ها بستگی به سلیقه خودتون و جایی که قرار لباس رو بپوشید داره. هر چی رنگ هاشفاف تر و به اصطلاح جیغ تر باشه اون ترکیب از انرژی زیادی برخورداره و خیلی شاد تره.

ست لباس بنفش و قرمز

رنگ قرمز هم یکی از رنگ های تشکیل دهنده ی رنگ بنفش هست. این دو رگ در کنار هم بسیار پر ارژی و گرم هستند. اگه این دو رنگ در طرح پارچه لباس استفاده بشه و حالت متعادلی ایجاد بکنه خیلی بهتره.این ترکیب رنگ ها ست خاصی رو یجاد میکنه و خیلی پر تحرکه.

 

بنفش و قرمز

ترکیب لباس بنفش و کرم

رنگ کرم هم به علت این که رنگ روشنیه و انرژی کمتری نسبت به رنگ بنفش داره، میتونه در ترکیب با بنفش خیلی خوب عمل بکنه. اگه بنفشتون خیلی گرم و پر رنگ بود اون و با کرم یا قهوه ای روشن ترکیب کنید تا تعادل قشنگی رو ایجاد کنه.

ست لباس بنفش و سبز

ترکیب رنگ بنفش و سبز هم بسیار در طبیعت وجود داره و ترکیب چشم نوازی است. مثل تمامی گل هایی که بنفش هستند و ساقه ی سبزی دارند.پس شما هم میتونید این ترکیب رو توی لباستو استفاده کنید.رنگ سبز هم رنگ گرم و هم سردیه و شما با استفاده از این خاصیت میتونید از طیف این دو رنگ، رنگ های مناسب رو انتخاب کنید و بپوشید.توضیح بیشتر درباره ی رنگ سبز رو در  بهترین ترکیب ست لباس ها با رنگ سبز میتونید ببینید

ست لباس بنفش با سفید

همونطور که در مطلب ست های لباس با رنگ سفید . براتون توضیح دادم ، هر رنگی کنار رن سفید قرار بگیره ، جلوه ی بیشتری پیدا می کنه و پس میتونید این رنگ و هم مثل تمامی رنگ های دیگه با سفید ست کنید و با جلوه ی بیشتر اون ، ست های خاص تری و بسازید.

 

بنفش و سفید

ترکیب لباس بنفش و مشکی

رنگ مشکی هم میتونه  با تمامی رنگ ها ست بشه و نتیجه ی مطلوبی رو ایجاد بکنه ولی در نظر بگیرید که اگه ین ست رو با بنفش تیره میپوشید ، ،تیرگی ه زیادی رو به وجود میاره و اگه از بنفش روشن تر استفاده می کنید ، در منار مشکی تعادل بصری ه بهتری رو داره . پس د انتخاب رنگ ها دقت کنید.

ست های زیبای بنفش و خاکستری

خاکستری رنگ خنثی ای هست و یکی از بهترین ترکیبات رو با رنگ بنفش ایجاد می کنه و باث میشه که ستتون نه خیلی پر رن و تو چشم باشه و نه خیلی بی روح و بی رنگ. از رنگ خاکستری و بنفش بیشترمیتونید در محیط های رسمی و کاری یا حالت های روزمره استفاده کنید که نیاز به جلب توجه زیادی ندارند.

Save

دیدگاهتان را بنویسید