بهره برداری از طرح گازرسانی به سه روستا ملکشاهیاسد قاسمی روز دوشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای گازرسانی به این روستاها از توابع بخش مرکزی شهرستان ملکشاهی 6 میلیارد ریال هزینه شده است.
وی همچنین اظهار کرد: در جریان آیین های گرامی داشت هفته دولت کار اجرایی گاز رسانی به روستاهای گل گل علیا ،گل گل سفلی و بوستانه این شهرستان نیز با اعتبار 13 میلیارد ریال آغاز می شود .
وی افزود: از ابتدای سال جاری تا کنون عملیات گاز رسانی به 12 روستای شهرستان در دو بخش گچی و مرکزی با اعتبار بیش از 170 میلیارد ریال آغاز شده است که طرح گازرسانی سه روستای کلک نقی – کلک سراب و اما پایان یافته است.
قاسمی یاداور شد:با توجه به اهمیت انرژی گاز به عنوان یک زیرساخت توسعه و جهت رفاه مردم از جمله برنامه های اولویت دار شهرستان است که امیدورایم هر چه زودتر شاهد بهره برداری از سایر پروژه های گاز در مناطق روستایی باشیم.
از سال 92 با ورود گاز به این شهرستان سه شهر ارکواز ، دلگشا و مهرو سه روستای باولک ،میانتنگ و قلعه جوق از نعمت گاز خانگی بهرمند شده اند،در حال حاضر نیز 5000 مشترک خانگی شهری و روستایی و 25 واحد صنعتی از نعمت گاز استفاده می کنند.
خبرنگار :روح اله احمدی** انتشار دهنده : شهریار حیدری فر
6034/7179انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید