تمرین تیم ملی فوتبال ایران در کره جنوبیبه گزارش روز جمعه ایرنا از فدراسیون فوتبال، تیم ملی فوتبال ایران پس از کسب نتیجه مساوی برابر کره جنوبی، بلافاصله به تمرین پرداخت.
ملی پوشان پس از مسابقه قابل قبول خود در برابر تیم فوتبال کره جنوبی که روز گذشته برگزار شد، تمرینات آماده سازی خود را صبح امروز از سر گرفتند و در دو جلسه تمرین متفاوت در صبح و بعد از ظهر، روند آماده سازی خود را برای دیدار برابر سوریه ادامه دادند.
بازیکنانی که مقابل کره جنوبی در ترکیب اصلی حضور داشتند در این تمرینات به تشخیص سر مربی، کارلوس کی روش استراحت داشته و به همراه طارمی و کریمی در استخر و سالن بدنسازی به ریکاوری پرداختند.
بازیکنان دیگر در زمین چمن تحت رهبری کی روش تمرینات سختی را که شامل کارهای سرعتی و کار با توپ بود، پرداختند.

***تیم ملی فوتبال رکورد جدیدی از ‘گل نخوردن’ (کلین شیت)در مرحله انتخابی جام جهانی به جای گذاشت.
براساس اعلام سایت فیفا پس از نتیجه صفر بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره جنوبی، تیم ملی فوتبال ایران یک رکورد جدید،١٢ مسابقه بدون گل خورده در مرحله انتخابی جام جهانی رقم زد.
این گل نخوردن از برد ٦ بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل تیم ملی گوام در مرحله دوم انتخابی در ماه نوامبر ٢٠١٥ آغاز شد که ١١٠٨دقیقه بدون دریافت گل و شکست است.
تیم ملی فوتبال ایران که پیش از این صعود خود را به جام جهانی مسجل کرده است، دهم شهریور در هفته نهم از مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 به مهمانی کره جنوبی رفت که این دیدار با نتیجه صفر بر صفر به اتمام رسید.
با این نتیجه تیم ایران که با اقتدار صدرنشین است، 21 امتیازی شد و کره جنوبی نیز به امتیاز چهاردهم رسید و همچنان در رتبه دوم جدول باقی ماند.
کره جنوبی در دیدار پایانی خود در تاشکند به مهمانی ازبکستان می رود و در صورت کسب یک تساوی نیز راهی جام جهانی خواهد شد.
تیم کشورمان نیز در آخرین دیدار خود در ورزشگاه آزادی میزبان سوریه خواهد بود. سوریه اکنون 12 امتیازی است و شانس زیادی برای حضور در پلی آف دارد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام [email protected] همراه شوید.
ورزشی **1293 ** 1823
تننظیم کننده: محمد طاهری ** انتشار: طاهره نبی اللهیانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید