تهدیدهای درونی به بیرون از مرزها کشیده شده استبه گزارش ایرنا، سردار مهدی ربانی روز جمعه در ویژه برنامه گرامیداشت شهید مدافع حرم ‘ محسن حججی ‘ و گردهمایی مداحان در اصفهان افزود: گروه های تروریستی که هدف آنها ایجاد نا امنی در داخل کشورمان است و با این هدف به سمت کشورمان می‌آیند در آن طرف مرزها شناخته و دستگیر می‌شوند که این موضوع نمایانگر قدرت نظام جمهوری اسلامی است.
ربانی با اشاره به تاریخ انقلاب و مجموعه ای از تهدیدها ی داخلی و خارجی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: همه این تهدیدها بنحوی در هم شکسته شد و کشور ما در پرتو قدرت الهی استوار و مقتدر است.
وی همچنین با اشاره به اهداف پشت پرده آمریکا در قالب داعش تاکید کرد: آنها قصد داشتند در داخل کشورهای مسلمان درگیری و نا امنی ایجاد کنند و مسلمانان را به جان هم بیندازند.
معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه امریکا به دنبال جنگی ارزان در منطقه بود ، تصریح کرد: آنها جنگی می‌خواستند که نیروهای خودشان درگیر نباشند و کشته نشوند و داعش را با شعار اسلام نادرست به وجود آوردند تا چهره اسلام را خراب کنند.
وی همچنین با اشاره به نقش آمریکا در جنگ سوریه خاطرنشان کرد: امروز همگان می‌دانند اگر آمریکا یک روز مناطق داعش را بمباران و روز دیگر مناطق تحت تصرف مسلمانان را بمباران می‌کند فقط به دلیل مدیریت و ایجاد تعادل در پیشبرد نقشه‌هایش است و در این میان ایران از ابتدا اعلام کرد برای دفاع از مردم بی‌گناه مسلمان صادقانه و مخلصانه ایستاده است.
ربانی تاکید کرد: در زمان حاضر نفاق پشت صحنه دشمنان که یک جبهه غربی و عربی بود آشکار شده است.
وی همچنین با اشاره به شهادت محسن حججی شهید مدافع حرم گفت: شهید حججی بهترین الگویی است که در نشان دادن مسیر درست به شهادت رسیده است.
وی با تاکید بر اینکه شهید حججی به آنچه داعشیان انجام می‌دهند آگاه بود، تاکید کرد: این شهید با صلابت و اقتدار در میدان نبرد حاضر شد و به شهادت رسید.
شهید مدافع حرم محسن حججی 25 ساله اهل نجف آباد، عضو لشکر زرهی هشت نجف اشرف، در مرز عراق و سوریه در منطقه ‘تنف’ سوریه، پس از یورش تروریست های داعش به اسارت درآمد و پس از 2 روز تصاویر شهادتش از سوی این گروه تکفیری منتشر شد.
ویژه برنامه گرامیداشت شهید مدافع حرم ‘ محسن حججی ‘ و گردهمایی مداحان در اصفهان روز جمعه با حضور خانواده این شهید و سخنرانی سردار ربانی معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح در حسینیه فرهنگی صرافان (کانون مداحان) برگزار شد.
ت/3011 خبرنگار: آسیه معینی** انتشار: مسعود عمادیانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید