تیم شمشیربازی اردبیل نائب قهرمان مسابقات شمشیربازی المپیاد ورزشی شمالغرب کشور شدبه گزارش روز دوشنبه خبرنگار ایرنا از اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل اولین دوره مسابقات شمشیربازی المپیاد ورزشی نوجوانان شمالغرب کشور به میزبانی استان آذربایجان غربی در سالن سه هزار نفری برادران آهندوست ارومیه برگزار شد.
در این رقابت ها که در سه اسحله فلوره، سابر و اپه با حضور ورزشکاران پنج استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گیلان، زنجان و اردبیل انجام شد در بخش انفرادی در اسحله فلوره سهند حبیب الهی از آذربایجان شرقی اول شد، امیر حسین جباری از آذربایجان غربی به مقام دوم رسید و عرفان شیخ رحمانی و نوید خدمتی هر 2 از اردبیل مشترکا سوم شدند.
در اسحله سابر فرزین خلیلی از آذربایجان شرقی به مقام قهرمانی رسید، امین خیر دوست از آذربایجان غربی نائب قهرمان شد و محمد رضا نونهال از اردبیل و امیر پویا جلیلی ثابت از گیلان مشترکا به مقام سوم رسیدند.
در اسحله اپه آریا کریمی از آذربایجان غربی موفق به کسب مقام اول شد، نیما خانکیشی از اردبیل مقام دوم را کسب کرد و یاسین نوری از آذربایجان شرقی و احمد رضا کنعانی از اردبیل مشترکا سوم شدند.
در بخش تیمی هم تیم آذربایجان شرقی به مقام قهرمانی رسید، تیم اردبیل نائب قهرمان شد و تیم آذربایجانغربی به مقام سوم رسید.
خبرنگار: نعمت محسن زاده**انتشاردهنده:عارف شیرزاد
6130/ 1257انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید