جام دوازدهم جشنواره فرزندان بهزیستی از ساحل خزر به خلیج فارس رسیدبه گزارش خبرنگار ایرنا ، تیم بوشهر در مجموع این مسابقات فرهنگی – ورزشی که در دو بخش دختر و پسر برگزار شد ، با کسب هفت مدال طلا ، سه نقره و 2 برنز رتبه نخست را از آن خود کند و جام قهرمانی را از ساحل خزر به ساحل نیلگون خلیج فارس به ارمغان ببرد.
مدیرکل بهزیستی مازندران در حاشیه آئین پایانی این جشنواره که شامگاه چهارشنبه در مجتمع شهید عظیمی بابلسر برگزار شد ، گفت : 930 فرزند دختر و پسر ورزشکار بهزیستی از 31 استان در این دوره از مسابقات در هفت رشته ورزشی والیبال ، فوتسال ، شنا ، دو و میدانی ، آمادگی جسمانی ، تنیس روی میز و شطرنج شرکت داشتند که 480 نفر پسر و 450 نفر دختر بودند.
سیدسعید آرام افزود : در پایان این رقابت ها ، استان کرمان با کسب 6 مدال طلا ، پنج نقره و 2 برنز رتبه دوم را کسب کرد و تهران الف هم با کسب 2 مدال طلا ، سه نقره و پنج برنز حائز رتبه سوم شد.
وی گفت : خوشبختانه این دوره از مسابقات فرهنگی – ورزشی به نحو مطلوبی برگزار شده است و افزایش 40 درصدی شرکت کنندگان در این دوره نشان می دهد که این جشنواره در حال طی مسیر تکاملی خود است و سال به سال بر تعداد ورزشکاران و کیفیت آن افزوده می شود.
بهزیستی کشور بر اساس آمار رسمی این سازمان هم اکنون 25 هزار کودک را در 650 مرکز شبانه روزی زیر پوشش دارد .
خبرنگار : زینب حبیب پور گودرزی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7328/1654انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید