راه اندازی سامانه امداد اول/ 10 میلیون مشترک با کمیته امداد همکاری دارندبه گزارش ایرنا، علیمحمد ذوالفقاری روز چهارشنبه در شهرکرد افزود: 10 هزار مشترک با کمیته امداد همکاری دارند که از این تعداد، هشت میلیون مشترک صندوق صدقات، یک میلیون مشترک طرح اکرام ایتام و یک میلیون نیز مشترک سایر طرح ها هستند.
وی ادامه داد: این درحالی است که کمیته امداد قابلیت این را دارد که 10 هزار مشترک جدید دیگر جذب کند که در همین راستا در تلاش برای توسعه شیوه های نوین ارتباط گیری و امداد الکترونیکی هستیم.
ذوالفقاری تصریح کرد: به تازگی در پی اقدام مشترکی بین کمیته امداد و همراه اول سامانه امداد اول راه اندازی شده که بر اساس آن مشترکان می توانند راحت تر، ایمن تر و سریع تر کمک های خیرخواهانه خود را انجام دهند.
معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) افزود: همچنین کمیته امداد در تلاش است تا بر اساس راهبردهای تعیین شده این نهاد در برنامه ششم توسعه، 80 درصد از کمک های نقدی مردم را از طریق سیستم های نرم افزاری جذب و مشترکان جدید را نیز در همین بستر عضو گیری کند.
ذوالفقاری خاطرنشان کرد: یکی از منابع درآمدهای کمیته امداد، کمک های مردمی است که به سه شکل کمک های نقدی، کالایی و خدماتی صورت می گیرد.
به گزارش ایرنا، هم اکنون 25 درصد از منابع مالی کمیته امداد از طریق کمک های مردمی تامین می شود.
خبرنگار: خاطره حسین زاده**انتشار:جهانبخش صفری
7363/6021انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید