سئو بی مگ

مزایای سئو سایت

افزایش شناخت برند

همانطور که پیش از این  سایت بی مگ گفته شد با انجام سئو سایت، در صفحه نتایج جستجو رتبه بهتری کسب می کنید، بدین ترتیب کاربران، نام شما را درنتایج جستجو می بینند و این امر در شناخت کسب و کار شما تاثیر بسزایی دارد. کاربر به مرور زمان، با دیدن نام برند شما و مطالعه مقالات و محتوای ارزشمند شما، اعتمادش افزایش یافته و تبدیل به مشتری می شود. البته برندیگ موضوعی فراتر از سئو و نیازمند استراتژی دیجیتال مارکتینگ است، اما سئو تاثیر مثبتی روی آن دارد.

افزایش بازدید سایت

هدف از انجام seo کسب رتبه بهتر در نتایج جستجو است. اما در کنار آن بازدید سایت شما هم افزایش می یابد. در حالت ایده آل با افزایش بازدید، نرخ تبدیل مشتری نیز افزایش می یابد. چیزی که قطعا شما را خوشحال خواهد کرد!

اگر قصد افزایش بازدید کننده سایت خود را دارید، سئو سایت، بهترین روش کسب آن است.

صرفه جویی در هزینه تبلیغات

هزینه ای که در قبال خدمات سئو سایت خود پرداخت می کنید در مقایسه با تبلیغات به روش سنتی، مانند تبلیغات تلویزیونی و یا بیلبوردها بسیار کمتر است و نتیجه آن بسیار بهتر، چرا که افراد، بر اساس نیاز یا علاقه مندی خود، کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما را جستجو کرده و وارد سایت شما شده اند.

و نهایتا مهمترین ویژگی سئو، امکان مشاهده بصری نتایج فعالیت های شماست. بر عکس تبلیغات سنتی که تنها راه دریافت بازخورد، بررسی میزان افزایش فروش در مقابل هزینه تبلیغات بود، در سئو به کمک دو ابزار رایگان گوگل (کنسول جستجو گوگل و گوگل آنالیتیکس) می توانید براحتی نقاط قوت و ضعف خود را پیدا کرده و روی ارتقا سئو سایت خود کار کنید.

بررسی سئو یا بهینه سازی وب سایت:

مهمترین بخش سئو انتخاب کلمه کلیدی درست است. برای بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو لازم است یک سری اقدامات روی سایت انجام شود. در بررسی سئو سایت کدهای سایت، استفاده درست از تگ های هد و متا تگ ها و … مورد توجه قرار می گیرد، که این اصول باید در مرحله طراحی سایت و بخش قالب و کد نویسی رعایت شوند. چنانچه این موارد در وب سایت شما رعایت نشده باشد، نیاز به اصلاح کد است. وجود نقشه سایت، بروز رسانی محتوایی و استفاده از schema از دیگر موارد سئو سایت است. موارد دیگری که در بهینه سازی سایت وجود دارد on page seo  و off page seo است که در مقالات آتی به آن میپردازیم

http://bimag.ir/%d8%b3%d8%a6%d9%88