ست لباس هایی با رنگ نارنجی

رنگ نارنجی رنگی بسیار شاد و گرمه. این رنگ یک رنگ ثانویه است و از ترکیب رنگ های اصلی قرمز و زرد درست شده است. هر چی رنگ قرمز استفاده شده در این ترکیب بیشتر باشه، این رنگ تیره تر و آجری می شوه و هر چی زرد به کار رفته توی این ترکیب باشه، نارنجی روشن تری رو بهمون میده و شفاف تره. توضیح کامل راجع به رنگ ها رو می تونید در مطلب رنگ هایی که در ترکیب لباس به ما کمک می کند مطالعه کنید.من اینا براتون بهترین ترکیباتی که میشه با رنگ نارنجی درست کرد رو میگم.

 

نارنجی

نارنجی به تنهایی می تونه رنگ کاملی برای یک ست لباسی باشه ولی باید در نظر بگیریم که این نارنجی اگه خیلی جیغ و تند باشه ، میتونه چشم رو خسته بکنه و یه جوری زیاده روی تو استفاده ی رنگ تو لباس به نظر بیاد.چون نارنجی رنگ گرم و قوی ایه ، میتونید با رنگ های دیگه ای که خنثی یا رنگ های سردی هستند ترکیب کنید و باز هم میبینید که اونجا هم نارنجی خودش و خیلی خوب نشون میده.

 

ست کردن نارنجی و سفید

نارنجی و سفید ترکیب شادی رو ایجاد می کنه و شما میتونید هر رنگ نارنجی رو با سفید ست کنید چجون سفید به اندازه ی کافی ترکیب رو سبک میکنه و دیگه لازم نیت نگران این باشید که زیاد از رنگ نارنجی استفاده کردید یا رنگ نارنجیتون خیلی جیغه.

 

ست نارنجی و مشکی

رنگ مشکی باث تاکید بیشتر روی رنگ نارنجی میشه و تمرکز چشم رو به سمت رنگ نارنجی میبره.شما میتونید با استفاده از این خاصیت ، خیلی فکر شده از رنگ نارنجی توی لباس های مشکی استفاده کنید و خیلی جذاب به نظر برسید.

ست کردن نارنجی و خاکستری

خاکستری رنگ خنثی ایه و تاثیر خاصی روی رنگ کناری خودش نمی گذاره که جلب توجه کنه .برای همین اگه می خواهید در یک حد کم از رنگ های شاد استفاده کنید که خیلی هم زیاده روی تو استفاده رنگ باشه ، از رنگ خاکستری برای تکمیل این ست استفاده کنید.

ست لباس آبی و نارنجی

نارنجی رنگ مکمل رنگ آبی است. بنابراین ترکیب و ست این دو رنگ یکی از بهترین ترکیب رنگ هاست ولی این بستگی به سلیقه شما داره که کدوم رنگ از طیف رنگی های آبی و نارنجی رو برای ست کردن انتخاب کنید. این ترکیب رو میتونید از یک طرف به سبز آبی ها و از طرف دیگر به سمت زرد نارنجی ها بسط بدین و مطمئن باشید که این رنگ ها با هم ست می شوند و ترکیب قشنگی رو ایجاد می کنند.

ست نارنجی و سبز

زنگ سبز هم هر چی تیره تر باشه و اون رو با نارنجی تیره تر یا آجری ست کنید، ست جذابی رو ایجاد می کنه. همونطور که در طبیعت دیدیم این ترکیب رنگ ها تداعی کننده ی فصل پاییز نیز هست. از طرفی هر چی رنگ ها به روشنی بره و شفاف تر باشه، ست رو پر انرژی و پر تحرک می کنه. پس شما می تونید بر اساس نیازتون این رنگ ها رو برای لباس هاتون انتخاب کنید.

Save

دیدگاهتان را بنویسید