سرمربی تیم فوتبال پدیده: حساب ویژه ای روی جام حذفی باز کرده ایممحمدرضا مهاجری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هدف ما از ابتدای این فصل کسب سهمیه آسیایی بوده که برای رسیدن به آن در 2 جبهه لیگ برتر و جام حذفی تلاش خود را انجام خواهیم داد.
وی اظهار کرد: از عملکرد تیم خود رضایت دارم و با نگاه متفاوتی که به جام حذفی امسال داریم، می خواهیم در این جام نیز عملکرد خوبی را به نمایش بگذاریم.
وی گفت: در اولین دیدار جام حذفی باید به مصاف تیم تراکتورسازی تبریز برویم که با توجه به سخت تر بودن رقابت های امسال باید در مصاف با این تیم با قدرت ظاهر شویم.
مهاجری افزود: تیم پدیده تا پایان هفته پنجم توانسته است توان و استعداد خود را نشان دهد و بازیکنان پدیده تیم های استقلال و سپاهان را شکست داده اند که این نشان می دهد تیم ما توان انجام کارهای بزرگ را دارد.
وی اظهار کرد: شرایط تیم پدیده خوب است و در چند روز گذشته تمرین ها و دیدارهای دوستانه خوبی برگزار کرده و آمادگی بازیکنان را در سطح مطلوب نگه داشته ایم.
مهاجری گفت: بازیکنانم انگیزه بسیار برای پیروزی بر حریفان دارند و اگر شرایطی خارج از اراده ما پیش نیاید همانند دیدارهای قبل نتایج خوبی به دست خواهیم آورد.
تیم فوتبال پدیده در اولین دیدار خود در جام حذفی روز پنجشنبه 16 شهریور ماه در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف تیم تراکتورسازی تبریز می رود.
7495 / 6053 خبرنگار: حسین عباسی ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدمانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید