سرمربی کره جنوبی: صعود به جام جهانی لحظه ای است که در انتظارش بودیمبه گزارش روزچهارشنبه ایرنا از تارنمای رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا، شین گفت: این نهمین بار پیاپی است که ما به جام جهانی صعود می کنیم و این لحظه ای است که ما در انتظار آن بودیم.
وی افزود: ما در مقابل یک تیم خوب در ازبکستان، خوب دفاع کردیم و بیش از 10 ماه به منظور آماده شدن برای جام جهانی فرصت داریم.
فدراسیون فوتبال کره جنوبی که نگران بازماندن تیمش از جام جهانی بود، پس از شکست این کشور از قطر در ماه ژوئن، شین را جانشین ‘اولی اشتیلیکه’، سرمربی آلمانی تیم فوتبال کشور کرد.
ازبکستان در بازی سه شنبه برابر کره جنوبی نتوانست به تک گلی که برای صعود نیاز داشت برسد و حتی رقابت برای پلی آف را هم به سوریه واگذار کرد.
در بازی هفته آخر گروه نخست، ازبکستان و کره جنوبی در تاشکند به تساوی بدون گل رسیدند تا کره برای نهمین دوره متوالی به جام جهانی برسد.
سرمربی تیم فوتبال کره جنوبی در مورد بازی هفته گذشته مقابل ایران خاطر نشان کرد: بازی برابر ایران بسیار سخت بود. من می خواستم نشان بدهم که تیم ما تا چه اندازه خوب است، اما موفق نشدیم پیروز شویم.
شین گف: تاکتیک های بازی با ازبکستان متفاوت بود، زیرا با نوع متفاوتی از حریف بازی کردیم. ما فقط به پیروزی در این بازی فکر می کردیم و نتیجه نیز خوب و منصفانه بود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام [email protected] همراه شوید.
ورزشی**1088**1584
مترجم:فقیهانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید