طرح‌های اضطراری افزایش منابع آب آشامیدنی در استان بوشهر اجرا شدبه گزارش ایرنا سیدمحمدحسن باستی روز سه شنبه در نشست بررسی روند اجرای طرح‌های آبرسانی به استان بوشهر افزود: باتوجه به تدوین و اجرای طرح های مهم شرایط بحرانی کم‌آبی که سال گذشته در استان بوشهر حاکم بود امسال کاهش یافته است.
وی اضافه کرد: با اجرای طرح‌های اضطراری، تابستان امسال نسبت به سال قبل شرایط تامین و توزیع آب آشامیدنی در استان بوشهر بهبود یافت که این مهم در راستای اجرای طرح های تدوین شده محقق شد.
معاون امور عمرانی استانداری بوشهر از اجرای ایستگاه پمپاژ خط آبرسانی کوثر در شبانکاره خبرداد و تصریح کرد: این ایستگاه در راستای افزایش تامین منابع آب استان بوشهر از خط آبرسانی کوثر اجرا شده که روند اجرایی آن مطلوب است.
باستی گفت: متولی اجرای خط انتقال آب از مخزن درحال ساخت به شبکه آبرسانی شهرستان دیلم شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر است که امید می‌رود در کوتاه‌ترین زمان تکمیل شود.
وی با اشاره به اینکه طول خط انتقال آب از مخزن شماره 2 کوثر به انشعاب عامری دیلم 3 کیلومتر است گفت: با تلاش‌هایی که در حال انجام است پیش بینی می‌‌شود تا یک‌ماه آینده این خط انتقال، وارد مدار تولید شود.
7212/6045** خبرنگار: عبدالصمد شهریاری ** انتشار دهنده: اکبر اقبال مجردانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید