فرش دستبافت ایرانی با هر دکوراسیونی همخوانی دارد

تزئین هر خونه ای میتونه یه شاهکار عظیم باشه و نیاز به ترکیب بندی صحیح لوازم و سلیقه داره. هر کسی همیشه به دنبال راه هایی جدید برای نشون دادن مهارت ها و سلیقه ی شخصیشه. یکی از بهترین راه ها برای داشتن دکوراسیونی شیک و جالب، تمرکز بر روی یک وسیله ی خاصه. یعنی شما میتونین با یک یا چند قطعه از لوازم خاص و زیبا، دکوری متفاوت رو تجربه کنید. با افزودن فرشی دستبافت و ایرانی میتونین فضای خونه رو بهتر طراحی کنید و چیدمانی ماهرانه تر داشته باشین. در ادامه با من باشین تا با ویژگی های بارز فرش های دستبافت ایرانی آشنا بشین.

 

ویژگی های منحصربفرد فرش های دستبافت ایرانی برای استفاده در دکوراسیون داخلی

1.انعطاف پذیری فرش دستباف با هر سبک و سلیقه

سازگاری با سبک ها و سلایق مختلف از مهمترین ویژگی فرش های شرقیه و کیفیتی ذاتی به حساب میاد. این فرش ها در انواع فرم ها، رنگ ها، اندازه و سبک ارائه شده اند و همین ویژگی باعث شده تا در دکوراسیون داخلی کشورهای مختلف شاهد خودنمایی قالیهای ایرانی و به خصوص قالیهای دستبافت باشیم و معمولا در همه جای دنیا برای تکمیل دکوراسیون و جذابیت بیشتر فضا از فرش های لوکس ایرانی استفاده میکنند. با توجه به تغییر در سلایق و تمایل به داشتن خانه ای مدرن استفاده از فرش های امروزی بیشتر شده و برای رفع این مشکل هم میشه از انواع مدل های گلیم، گبه و جاجیم استفاده کرد.

 

سازگاری فرش های شرقی با سبک های متفاوت

 

فرش دستبافت و ایرانی متناسب با هر فضایی

2.اصالت کامل فرش دستبافت ایرانی

شما میدونین که فرش های ماشینی به وفور و با انواع طرح و نقوش در بازار موجوده و بسیاری از مواقع به عنوان قالی اصل به مشتری معرفی میشه اما زیبایی، دقت و اصالت فرش دست بافت ایرانی رو نداره. هر فرش شرقی و ایرانی به کمک گره، رنگ و شانه شناخته میشه و میشه گفت هر قالی دست بافت برای خودش شناسنامه ای جدا داره. از این رو هیچ دو فرشی نمیتونه کاملا مشابه و یک مدل باشه. جزئیات طرح و نقش این قالی ها بیانگر قدمت تاریخی اونهاست و همین موضوع هم موجب جذابیت و محبوبیت این فرش ها شده.

 

قالی اصیل و دستبافت ایرانی

 

استفاده از مدل های متنوع فرش ایذرانی در فضاهای داخلی

3.کنتراست در مقابل همگام سازی

از دو ویژگی کنتراست و شباهت میتونین بهترین استفاده رو در دکوراسیون داخلی فضاهاتون کنید. برای کنتراست شما مخالف آنچه که در محیط وجود داره رو به اطرافتون اضافه کنید و برای همگام سازی از مشابه لوازم و اثاثیه منزل کمک بگیرین. معمولا فرق بین عناصری که در محیط هستند موجب ایجاد ارتباطی منطقی ولی متضاد بین اجزا میشه و در تاثیرگذاری اون عنصر هم بسیار موثره. برای استفاده از قالی ها شما میتونین یک فرش رو که دارای قرمزهای عمیق و رنگ های پر حرارته در مقابل نور کم اتاق نشیمن به کار ببرین یا از فرشی استفاده کنید که دارای رنگ های خنثی باشه و لوازم اطراف خودش رو بهتر به نمایش بذاره.

 

از هماهنگی بین رنگ ها در دکوراسیون داخلی بهره ببرید

 

استفاد ه صحیح از رنگ ها برای دکوراسیون داخلی

دیدگاهتان را بنویسید