فرماندار: 67 طرح صنعتی و کشاورزی شاهین دژ در هفته دولت آماده بهره برداری استبه گزارش ایرنا، حسین عباسی عصر پنج شنبه در نشست با خبرنگاران اظهار کرد: این طرح ها با اعتبار 260 میلیارد ریال بهره برداری یا گلنگ زنی می شود.
وی افزود: گاز رسانی به12 روستا، افتتاح واحدهای تولیدی بتن و جعبه پلاستیکی در شهرک صنعتی شاهین دژ، طرح های هادی روستای قره تپه و احمد آباد، اصلاح شبکه برق شهر کشاورز، بهره برداری از 2 طرح استخر عمومی روستای ظاهر کندی و لایروبی قنات در روستا های اخی جان و رضا قشلاقی و قوزلوی افشار از جمله طرح هایی است که در این هفته به بهره برداری می رسد.
فرماندار شاهین دژ همچنین اجرای روکش آسفالت جاده مواصلاتی شاهین دژ به میاندوآب و تکاب را از دغدغه های اصلی فرمانداری برشمرد و گفت: اصلی ترین زمینه توسعه شهرها جاده ها و راه ها فراهم می کنند و بدون روکش آسفالت این جاده ها توسعه همه جانبه در شهرستان ایجاد نخواهد شد.
امروز/پنجشنبه/ در اولین روز از هفته دولت فرماندار و مسئولان شهرستان به دیدار امام جمعه شاهین دژ رفتند و غبار روبی مزار شهدای شاهین دژ طلیعه آغاز برنامه های هفته دولت در شهرستان بود.
شهرستان شاهین دژ با بیش از 90 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد.
مهمترین اخبار ایرنای کشور، آذربایجان غربی و جنوب استان را به صورت لحظه به لحظه از کانال خبری تلگرام این رسانه به آدرس[email protected] دریافت کنید.
3093/7549** خبرنگار: مینا ابراهیمی** انتشار دهنده: پیمان پاکزادانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید