فوتبال دسته اول/ برق جدید شیراز، شهرداری تبریز را شکست دادبه گزارش ایرنا در این بازی که عصر شنبه در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار شد، تیم میزبان با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست داد و به رده هشتم جدول صعود کرد.
تیم های برق جدید شیراز و شهرداری تبریز در حالی به مصاف هم رفتند که هر 2 تیم در سه بازی گذشته خود یک برد و 2 باخت را در کارنامه داشتند، از این رو شاهد یک بازی فیزیکی همراه با چاشنی احتیاط از سوی هر 2 تیم به ویژه در نیمه اول بودیم.
درنیمه نخست، توپ بیشتر در میانه میدان در جریان بود اما هر چه به پایان این نیمه نزدیکتر می شدیم برقی ها نسبت به حریفشان بازی بهتری را ارائه کردند.
شاگردان داوود مهابادی، سرمربی تیم برق جدید شیراز در این بازی توپ را خوب به گردش درآوردند و کارهای تیمی هم در نزد این تیم مشاهده شد اما حملات با برنامه این تیم تنها تا پشت محوطه هجده قدم حریف ادامه داشت و در این منطقه بازیکنان برق با دستپاچگی توپ را از دست دادند.
تیم شهرداری تبریز هم در نیمه اول با انجام یک بازی فیزیکی سعی داشت به خواسته خود برسد و تا حدودی هم موفق ظاهر شد و بر روی ضد حملات هم 2 فرصت خوب گلزنی را با واکنش خوب مهرداد بشاگردی دروازه بان تیم برق جدید شیراز از دست دادند.
سرانجام این نیمه با نتیجه مساوی بدون گل پایان یافت.
با شروع نیمه دوم، تیم برق نشان داد که برای پیروزی به میدان آمده و در دقیقه 49 هم بر روی ضربه زیبای حمید نوری بازیکن تعویضی، به گل رسیدند.
برقی ها که بعد از گل به خواسته خود رسیده بودند، یک بازی منطقی را دنبال کردند و چند بار هم در ادامه بازی صاحب موقعیت شدند اما آنها را از دست دادند.
تیم شهرداری تبریز هم برای رسیدن به گل مساوی، چند فرصت داشتند و بهترین بخت آنها در دقیقه 65 با واکنش خوب دروازه بان تیم برق جدید شیراز که در این بازی چند فرصت گلزنی را از حریف گرفته بود به کرنر فرستاد و مانع فروپاشی دروازه تیمش شد.
در دقیقه 82 بازیکنان تیم برق باز هم اعتقاد به خطای پنالتی داشتد اما داور رای به ادامه بازی داد و این امر با اعتراض بازیکنان و نیمکت نشینان برق همراه بود و بازی برای دقایقی متوقف شد.
برقی ها در این نیمه، چهار بار به نشانه خطای پنالتی به داور اعتراض داشتند اما سرانجام این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود برق که استحقاق بُرد را داشتند، پایان یافت.
تیم برق جدید شیراز با این پیروزی، 6 امتیازی شد و به رده هشتم صعود کرد.
در مسابقات فوتبال دسته اول کشور 18 تیم حضور دارند و به صورت رفت و برگشت با هم بازی می کنند.
7368 /6118/1772
خبرنگار: حمیدرضا خلیقی ** انتشار دهنده: مجید ملازادهانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید