قیمت تمام شده تولید باید اصلاح شود

یک مقام مسئول کارفرمایی معتقد است اگر همه برای اصلاح قیمت تمام شده در کشور تلاش کنند، اشتغال و ثروت ایجاد می‌شود.

به گزارش ایسنا، جمال رازقی جهرمی در نشست تخصصی امنیت شغلی و امنیت سرمایه‌گذاری و تولید که در مجموعه تلاش برگزار شد اظهار کرد: اگر امنیت سرمایه‌گذاری در کشور نداشته باشیم، امنیت شغلی هم به دست نمی‌آید.

وی ادامه داد: در حال حاضر با بحران قیمت تمام شده مواجه هستیم و اگر همه دستگاه‌ها در کشور تلاش کنند تا اصلاح قیمت‌ تمام شده محقق شود، در آن صورت هم به توسعه ثروت و هم اشتغالزایی دست پیدا می‌کنیم.

رازقی جهرمی ادامه داد: سال‌ها با ثروت‌آفرینی در کشور مبارزه شد ولی امروز نتیجه آن فقدان تولید پایدار و امنیت سرمایه‌گذاری است.

عضو هیات مدیره کانون عالی کارفرمایان با بیان اینکه تزریق پول، اشتغال ایجاد نمی‌کند، اظهار کرد: اقتصاد ایران نیازمند یک جراحی عمیق است و اشتغال و تولید پایدار در سایه امنیت سرمایه‌گذاری به وجود می‌آید.

وی در پایان با اشاره به وضعیت و شرایط حاکم بر اقتصاد کشور گفت: امروز کارگر و کارفرما و کارمند دولت همه در یک کشتی نشسته‌ایم و به این بودن افتخار می‌کنیم. به همین دلیل باید تلاش کنیم تا این کشتی را سالم و پربار به مقصد برسانیم. اشتغال پایدار به دست نمی‌آید مگر در سایه همدلی و امنیت سرمایه‌گذاری در کشور.