لیگ دسته دو کشور/رویارویی مدعیان گروه سه در آوردگاه همدانبه گزارش ایرنا تیم های شهرداری همدان و شهرداری فومن عصر امروز در ورزشگاه شهدای قدس همدان در حالی به مصاف هم می روند که هر 2 تیم فصل گذشته جزو مدعیان صعود بودند اما کم تجربگی مانع از رسیدن به این هدف شد.
بهره مندی 2 تیم از بودجه شهرداری ها سبب شده تا دغدغه مالی آنچنانی نداشته باشند منتهی امسال با تجربه بهتر به مراتب در رقابت های گروه سه به میدان می روند.
*** وضعیت کلی شهرداری همدان
تیم فوتبال شهرداری همدان 80 درصد از ترکیب فصل گذشته خود را حفظ کرده و کادر فنی این تیم با یک تغییر کوچک رهسپار فصل جدید رقابت ها شده است.
البته شهرداری همدان سه مهره کلیدی فصل قبل خود را از دست داد و امسال محمدمهدی عسگری، میثم زمانی و رسول رضایی که سال قبل جزو بهترین های این تیم در لیگ 2 بودند، در ترکیب این تیم قرار ندارند.
از کادر فنی نیز اکبر افشار در ترکیب جدید قرار گرفت و هادی گل محمدی نیز همچنان سرمربی شهرداری چی ها به شمار می رود.
بازگشت رضا کوهی هافبک توانمند فصل قبل با اضافه شدن آرمین طلایی منش و رضا حاتمی 2 بازیکن فصل قبل پاس همدان به این تیم نیز بر قوای دفاعی و میانی آنها افزوده است.
شاید بر روی کاغذ دغدغه اصلی تیم شهرداری در خط حمله باشد و هنوز مهاجم تمام عیار را نتوانسته جذب کند.
شاگردان هادی گل محمدی امروز در حالی میزبان شهرداری فومن هستند که این تیم در 2 سال گذشته به رغم بازی های مطلوب، به نتیجه لازم نرسیده است.
داوود اژدری، مازیار شعبانی، رضا حاتمی، مجید شعبانی، حسن مرادی، میلاد باقری، حسین ورمزیار، رضا کوهی، آرمین طلایی منش، کاظم صالحی، هادی بلوری، مصطفی قیصری، سعید الیاسی، حسن ذوالفقاری، محمد مهری، محسن وفایی، حسین قادری و امیرحسین پورقاسمی لیست 18 نفره شهرداری همدان در بازی امروز را تشکیل می دهند.
*** وضعیت کلی شهرداری فومن
شهرداری فومن امسال تحت هدایت محسن عاشوری گام به لیگ دسته دوم فوتبال کشور گذاشته است.
سرمربی این تیم از تجربه لازم در لیگ های مختلف کشور برخوردار است و به خوبی از حواشی فوتبال نیز اطلاع دارد.
محسن عاشوری در بازی امروز از 6 بازیکن خود به دلیل مصدومیت یا محرومیت نمی تواند استفاده کند.
سعید دلاور،مهیار نازی پور،مجتبی رستمی،علی یحیی زاده و حسن اشجاری به دلیل مصدومیت و نیما پاکدل به دلیل محرومیت نمی توانند شهرداری فومن را برابر هم نام همدانی همراهی کنند.
این دیدار عصر امروز و از ساعت 17 و 15 دقیقه به میزبانی ورزشگاه شهدای قدس همدان آغاز می شود.
7520/1181
خبرنگار: میثم ناصرنژاد** انتشار:الهام تدینانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید