مشاور فنی تیم ملی والیبال زنان: به جوان گرایی روی آورده ایمسید مصطفی شجاعی روز دوشنبه در حاشیه اردوی آماده سازی والیبال زنان اعزامی ایران به مرحله دوم رقابت های انتخابی قهرمانی جهان در جمع خبرنگاران افزود: تغییراتی در بازیکنان دعوت شده به اردو صورت گرفته که این مسئله با تصمیم فدراسیون بوده تا معدل قدی و سنی بازیکنان بهبود یابد.
وی با اشاره به اینکه در هفته های اخیر به طور مرتب از سوی رسانه های مختلف در خصوص جوان گرایی در تیم ملی و حواشی آن مورد سئوال قرار می گیرد، گفت: پاسخگویی امروز من با هماهنگی فدراسیون و شخص محمد رضا داورزنی است، فدراسیون مایل است تغییرات در این تیم بدون حواشی و در نهایت نظم انجام شود.
وی ادامه داد: متاسفانه حواشی زیادی بابت توجه به جوان گرایی در تیم ایجاد شده است و تعدادی از بازیکنان خط خورده مصاحبه هایی انجام دادند که حکایت از برخورد تند کادرفنی یا توهین به آنان دارد.
شجایی گفت: برخی رسانه ها از من سئوال می کنند چه توهینی به بازیکنان شده است و از اختلاف کادر فنی با بازیکنان می پرسند، اگر خط خوردن بازیکنان به معنی اختلاف است باید از آنان که این ادعا را می کنند، پرسیده شود.
تیم ملی والیبال زنان در گروه دو مرحله دوم رقابت های انتخابی جهان با تیم های تایلند، کره جنوبی، کره شمالی و وینتام هم گروه است، این رقابت ها اواخر شهریور ماه به میزبانی تایلند برگزار می شود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام [email protected] همراه شوید.
ورزشی **1828**1293**1545انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید