مشکلات مالی مانع حضور هندبال خراسان رضوی در لیگ برتریحیی طاهری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم هندبال بیتای سبزوار به عنوان تنها نماینده استان خراسان رضوی در لیگ برتر هندبال کشور، به خاطر مشکلات عدیده که منشاء همه آنها مسائل مالی است، قادر به حضور در این فصل از رقابت ها نیست.
وی اظهار کرد: پس از انصراف تیم بیتای سبزوار، با یکی از بانک ها برای تیم داری در لیگ برتر مذاکراتی داشته ایم ولی به دلیل نبود همکاری دیگر ادارات ذیربط، این تیم از حضور در رقابت های هندبال منصرف شد.
وی گفت: به دلیل عدم تمایل بانک مزبور برای تیم داری در لیگ هندبال و انصراف تیم بیتای سبزوار از حضور در رقابت ها، در لیگ هندبال آتی تیمی از استان خراسان رضوی حضور نخواهد داشت.
طاهری با بیان اینکه تیم بیتای سبزوار یکی از تیم های قدرتمند لیگ هندبال بوده است افزود: امیدواریم با حمایت مسئولان شهری، بتوانیم سال آینده شاهد حضور این تیم در لیگ برتر هندبال باشیم.
تیم هندبال بیتای سبزوار سابقه حضور در رقابت های آسیایی را دارد و در ادوار حضور خود رتبه های برتر را در لیگ برتر به دست آورده است.
کانال تلگرام ایرنا خراسان رضوی به نشانی telegram.me/irnamashhad برای دسترسی و دریافت سریع اخبار منتخب در همه حوزه های خبری و تصویری فعال است.
7495 / 6053 خبرنگار: حسین عباسی ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدمانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید