مقدماتی جام جهانی/کاپیتان تیم ملی ایران: عزت الهی اخراج نمی شد، می بردیم«اشکان دژاگه» با اشاره به اینکه دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی همانند همیشه سخت بود، افزود: بازی خوبی مقابل یکی از بهترین تیم های آسیایی انجام دادیم و بر این باورم اگر بازیکن ما اخراج نمی شد، برنده بودیم.
وی ادامه داد: پس از اخراج، کار ما سخت شد، اما بازیکنان تمام تلاش خود را برای حفظ نتیجه انجام دادند. خوشبختانه، بازیکنان ذخیره نیزهنگامی که به زمین وارد شدند تمام تلاش خود را برای حفظ نتیجه بکار گرفتند.
کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به این سئوال که مدت زیادی است در باشگاهی حضور ندارید و تمرین نداشتید این موضوع چقدر روی عملکرد شما تاثیر گذاشته است؟ عنوان کرد: آخرین بازی ام شش ماه قبل بود و سعی دارم تا روند مناسب را ادامه دهم.
وی درباره اینکه ایا تیم آینده شما یک تیم آسیایی است، عنوان کرد: فکر نمی کنم در ایران و یا تیم آسیایی بازی کنم.
تیم ملی فوتبال ایران که پیش از این صعود خود را به جام جهانی مسجل کرده است، امروز (پنجشنبه) در هفته نهم از مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 به مهمانی کره جنوبی رفت که این دیدار با نتیجه صفر بر صفر به اتمام رسید.
با این نتیجه تیم ایران که با اقتدار صدرنشین است، 21 امتیازی شد و کره جنوبی نیز به امتیاز چهاردهم رسید و همچنان در رتبه دوم جدول باقی ماند.
کره جنوبی در دیدار پایانی خود در تاشکند به مهمانی ازبکستان می رود و در صورت کسب یک تساوی نیز راهی جام جهانی خواهد شد.
تیم کشورمان نیز در آخرین دیدار خود در ورزشگاه آزادی میزبان سوریه خواهد بود. سوریه اکنون 12 امتیازی است و شانس زیادی برای حضور در پلی آف دارد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام [email protected] همراه شوید.
ورزشی**3783**9144
خبرنگار: سعید قهرمانی انتشاردهنده:علی خورسندیانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید