مقدماتی جام جهانی 2018؛تساوی سرنوشت ساز تیم آمریکا در هندوراسبه گزارش تارنمای خبری یواس ای تودی، تیم فوتبال آمریکا در دیدار بامداد چهارشنبه مقابل هندوراس با تساوی یک بر یک در خارج از خانه، با گل دقیقه 85 بابی وود به یک امتیاز ارزشمند این بازی دست یافت. تیم آمریکا با 9 امتیاز از هشت بازی در رده چهارم گروه خود ایستاد.
پاناما نیز با شکسته ترینیداد از رده پنجم به سوم صعود کرد. مکزیک صدرنشین گروه که به جام جهانی سال آینده صعود کرده است، مقابل کاستاریکا متوقف شد.
تیم آمریکا در هفت دوره گذشته جام جهانی حضور داشته است و اکنون برای صعود به جام جهانی 2018 باید در دو بازی آخر خود در این رقابت ها پیروز شود. آمریکا ماه آینده میلادی باید مقابل تیم های پاناما و ترینیداد و توباگو به میدان برود.
رقابت های مقدماتی جام جهانی در کونکاکاف در یک گروه شش تیمی پیگیری می شود. کونکاکاف سه سهمیه مستقیم و یک سهمیه پلی آف در جام جهانی 2018 دارد. در حال حاضر مکزیک با 18 امتیاز صدرنشین گروه است.تیم چهارم کونکاکاف باید با برنده دیدار پلی آف سوریه و استرالیا بازی کند.
بامداد چهارشنبه سه دیدار در دور پنجم از رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018 در کنفدراسیون فوتبال آمریکای شمالی، مرکزی و کارائیب (کونکاکاف) برگزار شد.
نتایج سه دیدار بامداد چهارشنبه به شرح زیر است:
پاناما 3 – ترینیداد و توباگو صفر
کاستاریکا یک – مکزیک یک
هندوراس یک – آمریکا یک
ورزشی**1584** 1701
مترجم:مولوی* انتشار: حمید قدیمیانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید