ملی پوشان والیبال زنان ایران: با هدف کسب تجربه به رقابت های انتخابی قهرمانی جهان می رویممرحله دوم رقابت های انتخابی والیبال قهرمانی جهان از 29 شهریور ماه در تایلند آغاز می شود تیم ملی والیبال زنان ایران در گروه دوم این رقابت ها با تیم های تایلند، کره شمالی، کره جنوبی و ویتنام هم گروه است. در گروه یک نیز که به میزبانی قزاقستان برگزار می شود، چین، چین تایپه ، استرالیا، فیجی و قزاقستان حضور دارند.
مهسا صابری قدرتی زن تیم ملی والیبال زنزان کشورمان در حاشیه تمرین تیم ملی والیبال زنان ایران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: هدف تیم از حضور در رقابت های انتخابی در گام نخست کسب تجربه برای بازیکنان جوان است و البته نیم نگاهی نیز به کسب نتیجه و انجام بازی خوب داریم.
وی افزود: در گروه سختی قرار داریم و البته تمرینات ما نیز کاملا منظم و فشرده در حال برگزاری است، اما باید بپذیریم که بیشتر بازیکنان دعوت شده به اردو هنوز تجربه زیادی ندارند و به دلیل کم تجربه بودن بازیکنان هنوز به هماهنگی لازم نرسیده ایم.
**
مهسا کدخدا دریافت کننده والیبال ایران نیز گفت: جزو بازیکنان با تجربه تیم هستم و باید در روند آماده سازی تیم همکاری بیشتری با بازیکنان جوان داشته باشم تا تیم هر چه سریعتر به آمادگی برسد.
وی گفت: هماهنگی خوبی بین بازیکنان و کادر فنی وجود دارد و امیدوارم بتوانیم خواسته های مربیان را در زمین اجرا کنیم و به بهتر شدن کیفیت والیبال ایران کمک کنیم.
دریافت کننده تیم ملی والیبال زنان در خصوص شناختش از حریفان ایران در مرحله دوم انتخابی قهرمانی جهان در تایلند نیز گفت: تایلند و کره جنوبی جزو سه تیم برتر آسیا هستند و تیم های کره شمالی و ویتنام نیز جایگاه خوبی در جدول این قاره دارند. ما نیز تلاش عملکرد خود را بهتر کنیم و بازی های خوبی در این دوره از رقابت ها انجام دهیم.
**
مینا روستا پاسور تیم ملی والیبال زنان نیز گفت: پس از بازگشت از رقابت های قهرمانی آسیا فرصت زیادی برای تمرین نداشتیم و با جوانگرایی در تیم ملی و با توجه به حجم تمرینات به آمادگی نسبی رسیده ایم.
وی اضافه کرد: به نظر می رسد امروز برای کادر فنی کسب تجربه بازیکنان بیش از کسب نتیجه اهمیت داشته باشد و البته تیم نیز در جهت تحقق این خواست گام بر می دارد.
ملی پوش والیبال ایران گفت: احتمال صعود والیبال ایران در این دوره از رقابت ها کم است و بیشتر با هدف کسب تجربه به این مسابقات می رویم و امیدواریم بتوانیم ویتنام و کره شمالی را ببریم.
**
ندا چملانیان پشت خط زن تیم ملی والیبال زنان نیز معتقد است : اگر چه تغییرات جدی در ترکیب تیم ملی والیبال زنان ایران صورت گرفته است، اما می توانیم با تلاش مضاعف و همکاری بیشتر بازی های قابل قبولی ارایه کنیم.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام [email protected] همراه شوید.
ورزشی **1828
خبرنگار: خدیجه روزبهانی انتشاردهنده:علی خورسندیانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید