میزبانی داماش گیلان از سیراف کنگان در جام حذفی فوتبال کشورمیثم محبوب مدیر رسانه ای باشگاه داماش گیلان روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این دو تیم در مرحله سوم از رقابت های جام حذفی کشور، عصر پنجشنبه هفته جاری، در ورزشگاه شهید عضدی رشت به مصاف هم می روند.
وی یادآور شد: تیم فوتبال داماش گیلان در مرحله اول رقابت های جام حذفی کشور موفق شد برابر همشهری خود دخانیات رشت به پیروزی برسد و در مرحله دوم نیز توانست سولدوز نقده را مغلوب و به مرحله سوم مسابقات جام حذفی کشور صعود کند.
داماش گیلان هم اکنون در رقابت های لیگ دسته 2 فوتبال کشور حضور دارد.

** شکست تیم فوتبال دخانیات رشت برابر شاهین انزلی
در ادامه مسابقات فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان (جام گیل) تیم دخانیات رشت با نتیجه 2 بر صفر مغلوب شاهین بندرانزلی شد. در دیگر دیدارهای برگزار شده از هفته سوم رقابت های لیگ برتر بزرگسالان گیلان نیز تیم شهرداری کلاچای با نتیجه 2 بر صفر برابر شهرداری کوچصفهان به برتری رسید و ملوان ب انزلی موفق شد با نتیجه یک بر صفر ملوان جوان رشت را شکست دهد.
در جدول رده بندی این رقابت ها ، تیم های شهرداری کلاچای و شهرداری آستارا با کسب هفت امتیاز از سه مسابقه صدرنشین هستند؛ استقلال رشت ، ملوان ب انزلی و میرزا کوچک صومعه سرا با کسب شش امتیاز در تعقیب صدرنشینان هستند.

**نتایج رقابت های هفته پنجم لیگ فوتبال جوانان گیلان
در چارچوب رقابت های فوتبال لیگ جوانان گیلان و از هفته پنجم این رقابت ها ، تیم فوتبال قصر لاهیجان در یک بازی برتر موفق شد با نتیجه پنج بر یک برابر شهرداری رشت به برتری برسد.
در دیگر دیدارهای برگزار شده نیز تیم فوتبال شهرداری ماسال با نتیجه یک بر صفر ایرانمهر رشت را شکست داد و بنادر و دریانوردی انزلی توانست با نتیجه 2 بر یک، شهرداری تولمشهر را مغلوب کند.
در جدول رده بندی این رقابت ها تیم های فوتبال جوانان سپیدرود رشت ، نصر رشت و شهرداری ماسال با کسب 10 امتیاز و به دلیل تفاضل گل به ترتیب در رتبه های اول تا سوم قرار دارند.
در رقابت های فوتبال لیگ جوانان باشگاه های استان گیلان ، 12 تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند.
خبرنگار: حسین مجرد ** انتشاردهنده: کبیری
7285/2007انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید