نخستین مدال جهانی تاریخ قایقرانی ایران به شهید حججی تقدیم شدبه گزارش روز جمعه ایرنا ملی پوش برنزی قایقرانی گفت: پیش از حضور در مسابقات قهرمانی جهان نیت کرده بودم اگر بر روی سکو قرار گرفتم، مدال خود را تقدیم شهدای مدافع حرم به خصوص شهید محسن حججی کنم.
مجللی تصریح کرد: ما به عنوان ورزشکار همه توان خود را گذاشته ایم تا پرچم ایران را به اهتزاز در آوریم و حالا که این اتفاق افتاده افتخار می کنم که باعث عزت کشورم شده ام اما عزیزانی هستند برای ما و عزت ایران از جان گذشته اند و خود را فدای دین و میهن کرده اند.
جوان ملی پوش افزود: وقتی به این مسئله فکر می کنم، می‌بینم که کار آن ها به مراتب از مدال من با ارزش تر است و می خواهم با افتخار مدالم را به همه شهدای مدافع حرم به خصوص شهید محسن حججی و خانواده بزرگوار وی تقدیم کنم.
مجللی تاکید کرد: این نیتم بوده و برکت نام این عزیزان و فکر کردن به بزرگ منشی آن ها به من انگیزه داد تا در بالاترین سطح مسابقات با حریفانم رقابت کنم و این موفقیت را بدست آورم.
به گزارش فدراسیون قایقرانی،وی خاطرنشان کرد: شهدای مدافع حرم بزرگ هستند و با این کار امیدوارم برکت نامشان و دعای خیر خانواده هایشان همیشه پشتیبان همه ورزشکاران میهن عزیزمان باشد و پرچم میهن اسلامی ما همواره توسط قهرمانان در میادین جهانی به اهتزاز در آید.
عادل مجللی در مسابقات آبهای آرام قهرمانی جهان نخستین مدال تاریخ قایقرانی ایران را در این رقابت ها بدست آورد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام [email protected] همراه شوید.
ورزشی** 1293** 1823
تنظیم :محمد طاهری* انتشار: طاهره نبی اللهیانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید