نمایشگاه توانمندی های تولیدی و اقتصادی البرز گشایش یافتبه گزارش ایرنا، 130 واحد تولیدی موجود در این نمایشگاه بخشی از کالاهایی است که در این استان تولید می شود را در معرض نمایش گذاشته اند
از فعالان تجاری و اقتصادی داخلی و خارجی و رایزنان اقتصادی کشورها در ایران برای حضور در این نمایشگاه دعوت به عمل آمده تا با توجه به ظرفیت های موجود در البرز با برنامه ریزی برای معرفی ظرفیت ها، بتوان توجه بازارهای کشوری و منطقه ای را به این استان و ظرفیت های آن جلب کرد.
سیدحمید طهایی استاندار البرز در مراسم افتتاح این نمایشگاه گفت: اکنون بستری برای معرفی کالاهای واحدهای تولیدی، صنفی و صنعتی کوچک، متوسط البرز مهیا شده است.
وی ادامه داد: زمینه لازم برای بازدید رایزن های اقتصادی، سفرای کشورها و مهمانان خارجی از این نمایشگاه فراهم شده، که می تواند مبادله کالا میان ایران و سایر کشورها را همراه داشته باشد.
طهایی با بیان اینکه آموزش قوانین و مقررات صادراتی و استانداردهای کشورهای مختلف نیز از دیگر فرصت های این نمایشگاه محسوب می شود، گفت: این نمایشگاه می تواند برای آینده کاری تولیدکنندگان بسیار تعیین کننده باشد.
وی افزود: باید تولید کالا با هدف بازار مصرف داخل و خارج صورت گیرد براین اساس نیاز بازارهای خارجی موضوع مهمی است که باید در دستور برنامه های صنایع قرار گیرد.
1535/6155خبرنگار:مریم صوفی**انتشار دهنده:داریوش غفاریانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید