هافبک سابق سرخپوشان پایتخت آخرین خرید خونه به خونه مازندرانمحمد نعمتی سه شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : جواد نکونام سرمربی تیم خونه به خونه، کفشگری را به عنوان یکی از خریدهای لیگ برتر به خونه به خونه آورد تا تیمش را با جذب بازیکنان جدید همچنان به عنوان یکی از امیدها و گزینه های صعود به لیگ برتر حفظ کند.
کفشگری در فصل گذشته مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور و بعد از جدایی از پرسپولیس تهران، در تیم پدیده مشهد بازی کرده بود.
پیش از حضور کفشگری در تیم خونه به خونه ، مدیران این باشگاه ، ‘فرشاد فرجی’، مدافع سابق نفت آبادان را به خدمت گرفته بودند.
کفشگری عصر سه شنبه در تمرین گروهی تیم خونه به خونه شرکت کرد و نخستین تمرین خود را با این درکنار بازیکنان این تیم برگزار کرد.
کفشگری در دربی مازنی ها در هفته چهارم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور که با پیروزی یک برصفر نساجی مازندران برابر خونه به خونه همراه بود، درورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر حضور داشت.
هرچند گفته می شود که کفشگری چند روز قبل در تمرینات نساجی مازندران حاضر شده بود و با مسئولین این تیم مذاکره کرد اما به نتیجه مطلوب نرسید و ترجیح داد در بابل و برای خونه به خونه بازی کند.
تیم خونه به خونه مازندران یکی از دو نماینده مازندران به همراه تیم نساجی درمسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور است که تا پایان هفته چهارم این مسابقات با کسب 5 امتیاز در رده نهم جدول رده بندی این مسابقات قرار دارد.
خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7327/1654انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید