هیات رئیسه فدراسیون فوتبال: پاداش ملی پوشان پرداخت می شوددر این بیانیه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال که امروز (دوشنبه) انتشار یافت، آمده است: به رغم گروه سختی که تیم ملی فوتبال ایران در مقدماتی رقابت ها برای صعود به جام جهانی در آن حضور دارد، صعود مقتدرانه به روسیه سبب ایجاد شور و نشاط در مردم و قشر جوان کشور شد.
همچنین این فدراسیون با تدوین یک برنامه منظم طبق درخواست های کادر فنی تیم ملی، برگزاری هفت مرحله اردوهای داخلی و خارجی و مسابقات تدارکاتی را در دستور کار قرار داده است.
در ادامه این بیانیه گفته شده است: این برنامه به تایید هیات رئیسه و ریاست فدراسیون فوتبال رسیده است و امیدواریم برای نخستین بار تیم ملی از مرحله مقدماتی جام جهانی صعود کند که این مهم با حمایت مسئولان و مردم بدست می آید.
در ادامه بیانیه خاطر نشان شده است: برای تحقق برنامه های پیش روی تیم ملی فوتبال، نیاز به امکانات و اعتبارات خارج از بودجه فدراسیون است که با تاکید ریاست محترم جمهوری و تلاش وزارت ورزش و جوانان و عزم ملی، تمامی منابع مورد نیاز فدراسیون فوتبال تامین خواهد شد.
بازیکنان تیم ملی فوتبال پس از کسب تساوی مقابل کره جنوبی که هفته گذشته در شهر سئول و با یک بازیکن کمتر از دقیقه 50 حاصل شد، در صفحات شخصی خود نسبت به پرداخت نشدن پاداش های موفقیت های قبلی تیم ملی ابراز گلایه مندی کردند.
آخرین دیدار تیم ملی فوتبال ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه روز سه شنبه ساعت 19:30 در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود. ملی پوشان ایران پیش از این صعود خود را به جام جهانی روسیه با کسب 21 امتیاز مسجل کرده اند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام [email protected] همراه شوید.
ورزشی**9029** 1368
خبرنگار: محمد مهدی موذن**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید