وزیرپیشنهادی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات حرف برای گفتن در بخش توسعه ای داردبه گزارش روز یکشنبه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، «حمید بنایی» افزود: جوانی، عملکرد، سابقه و اشراف آذری جهرمی بر حوزه ارتباطات را نباید نادیده گرفت.
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی حضور یک جوان خلاق با سی و چند سال سن برای سکانداری بخش ارتباطات کشور را بسیار خوب توصیف کرد و ادامه داد: مگر نباید به جوان ها بها دهیم و مگر 160 یا 170 نماینده از رئیس جمهوری درخواست نکردند که در کابینه جوانگرایی داشته باشد و انشااله ایشان موفق می شود و در مجلس از ایشان حمایت خواهیم کرد.
بنایی درباره انتقادهایی که از سوی تعدادی از نمایندگان پیرامون سابقه وی مطرح می شود، اظهار کرد: همه ما با نزدیک به سی سال سابقه در وزارتخانه ها و بخش های مختلف به مجلس رسیدیم و این دلیل برای عدم صلاحیت نیست. ضمن اینکه اگر امنیت نداشته باشیم در واقع چیزی نداریم و این خیلی خوب است که آذری جهرمی اشرافی به حوزه امنیتی داشته باشد و این نباید عاملی باشد که عملکرد، سابقه و نقاط قوت آذری جهرمی یعنی جوانگرایی و اشراف بربخش ارتباطات را نادیده بگیریم.
این نماینده مجلس شورای اسلامی درباره نظر اعضای فراکسیون امید گفت: همین صحبت ها نیز در فراکسیون امید مطرح و حرف هایی در همین موارد گفته شد، اما انشاالله جمع بندی به نفع خواهد بود و آذری جهرمی از مجلس رای می آورد.
به گزارش ایرنا، «محمد جواد آذری جهرمی » که حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری، وی را به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دوازدهم به مجلس شورای اسلامی پیشنهاد کرده ، در مجموع دارای تجربه 10 ساله در مناصب اجرایی است.
وی با 36 سال سن سابقه یک دوره تصدی مدیرکلی امنیت سیستم های ارتباطی را در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ایران(رگولاتوری9 دارد.
آذری جهرمی به مدت 2 سال عضو غیر موظف هیات مدیره شرکت خدمات ارتباطی رایتل (95-1393) بوده و در حال حاضر معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت ایران است.
یک دوره عضویت در هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت ایران(95-1393)، عضوکمیسیون عالی تنظیم مقررات شورای عالی فضای مجازی ، عضو کمیسیون عالی ارتقای تولید محتوای شورای عالی فضای مجازی، عضو ناظر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی از دیگر مسئولیت های آذری جهرمی در سال های گذشته است.
وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دوازدهم متولد سال 1360 در جهرم است . آذری جهرمی متاهل ودارای دو فرزند است.
برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
[email protected]
https://t.me/irnaeco
اقتصام*2078*1561** تنظیم کننده:محمدمهدی بهرامی **انتشار:مژگان تواناانتهای پیام /*

‘;$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “”+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}
function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}ارسال به دوستان
دیدگاهتان را بنویسید