وزیر اقتصاد از اعتماد مجلس شورای اسلامی قدردانی کردبه گزارش عصر یکشنبه ایرنا، «مسعود کرباسیان» در پیامی که در شبکه پیام رسان وزارت امور اقتصادی و دارایی منتشر شده است، نوشت: امروز به تدبیر رییس جمهوری محترم و با اعتماد نمایندگان ملت، عهده دار مسولیت سنگین و حساس اداره وزارت امور اقتصاد و دارایی شده‌ام. امیدوارم در سایه لطف خداوند متعال و همکاری و همفکری نمایندگان ملت بتوانم آنچنان که در شأن مردم عزیز ایران است، این وظیفه را بدرستی به انجام برسانم.
کرباسیان ادامه داد: رای اعتماد بالا و قاطع نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی بار امانتی است سنگین که بر دوش بنده قرار گرفته است و خود را به حراست و پاسداری از آن موظف می دانم.
وی خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی افزود: به یقیق می دانم همکاری صمیمانه و همدلانه شما نمایندگان ملت برای اجرای برنامه های ارایه شده در چهارچوب سیاست های کلی نظام و ذیل گفتمان اقتصاد مقاومتی می تواند مسیر توسعه و پیشرفت اقتصاد این سرزمین را هموار سازد و به طور قطع این طی طریق بدون مساعدت همکاران دلسوزی چون شما ممکن و مقدور نیست.
وی همچنین از تذکرها، ارشادها و حمایت های نمایندگان، هیات رییسه و ریاست محترم مجلس شورای اسلامی، تشکل ها، مجامع و فعالان بخش خصوصی و چهره های علمی و دانشگاهی و همچنین حمایت ها و همراهی های اصحاب رسانه سپاسگزاری کرده است.
به گزارش ایرنا، کرباسیان 61 ساله دارای دکترای مدیریت بازرگانی است و در20 ساله گذشته در وزارتخانه هایی چون اقتصاد، بازرگانی، نفت فعالیت کرده است.
وی در دولت یازدهم رییس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران بود و در دوره خود توانست گمرک الکترونیک و پنجره واحد تجارت فرامرزی را مستقر کند.
کرباسیان امروز با کسب 240 رای موافق از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به عنوان وزیر امور اقتصادی و دارایی به دولت دوازدهم راه یافت.

برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
[email protected]
https://t.me/irnaeco
اقتصام*9186*1961* تنظیم: هما همت خواه* انتشار: مریم مسعودانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید