پایان مسابقات فوتسال کشوری نوجوانان در شهرستان مشگین شهربه گزارش روز شنبه ایرنا ، در مرحله نهایی گروه چهارم تیم مشگین جوان مشگین شهر با نتیجه 4 بر 3 تیم تک تاز سهند سمنان را شکست داد و به عنوان تیم اول و تیم سمنانی نیز به عنوان تیم دوم از گروه چهار صعود کردند.
در گروه سوم نیز تیم های همدان و ستاره ناجیان مشگین شهر به عنوان تیم های اول و دوم به مرحله بعدی راه یافتند.
این مسابقات در گروههای سوم و چهارم با شرکت 15 تیم از مناطق مختلف کشور در سالن ورزشی شهدای مشگین شهر برگزار شد.
به گفته رئیس اداره ورزش و جوانان مشگین شهر ، این رقابت ها زیرنظر فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود و از هر گروه 2 تیم به مرحله بعدی مسابقات راه خواهند یافت.
شمس الدین تبریزچی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این دوره از مسابقات در گروه سوم رده سنی نوجوانان هشت تیم تالار وحدت همدان ، شاهین خرم آباد ، آذربایجان شرقی ، هیات فوتبال سلماس ، هیات فوتبال قزوین ، ستاره ناجیان مشگین شهر ، فاتح البرز و آتیه سازان قرچک حضور دارند.
در گروه چهارم رده سنی نوجوانان هم هفت تیم یادمان تهران، علم و ادب زنجان، ثامن الحجج ساوه ، مقاومت گیلان ، مشگین جوان ، چاپ معلم سنندج و عرشیان کرمانشاه و تک تاز سهند سمنان رقابت می کنند.
مسابقات فوتسال کشوری در رده نونهالان نیز با شرکت هفت تیم از مناطق مختلف کشور از فردا (یکشنبه) در این شهرستان آغاز خواهد شد.
مشگین شهر در 90 کیلومتری شمال غربی اردبیل قرار دارد.
خبرنگار: جواد دهقانی ** انتشار دهنده: گیتی طالبی
7117/6018انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید