پایداری شبکه برق 454 روستای کلانشهر اهوازحسن کریمی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : شبکه برق روستاهای کلانشهر اهواز با اجرای پروژه های ساماندهی و تقویت ولتاژ شبکه و نصب تجهیزات جدید از امروز از پایداری مطلوبی برخوردار می باشد.
کریمی ادامه داد : در کلانشهر اهواز تعداد 454 روستا بزرگ و کوچک وجود دارد که در تمامی این روستاها طرح ساماندهی شبکه برق اجرا شده است.
وی افزود : تاکنون در جهت افزایش کیفیت ولتاژ و پایداری شبکه در این روستاها تعداد 557 دستگاه ترانسفور ماتور با ظرفیت 92 مگاوات ، 378 کیلومتر شبکه فشار ضعیف با کابل خود نگهدار و 146 کیلومتر شبکه 33 هزار ولت با اعتباری بالغ بر 467 میلیارد و 290 میلیون ریال احداث و مورد بهره برداری قرار گرفته است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز بیان کرد : توجه به شبکه برق روستایی و بهبود کیفیت ولتاژ جزء اولویت های اصلی توزیع برق بوده و تاکنون نیز کارهای گسترده ای برای اهالی روستاها اهواز، باوی، حمیدیه و کارون و غیزانیه صورت گرفته است.
کریمی گفت : درخصوص روشنایی معابر نیز تاکنون اقدامات گسترده ای انجام شده است و همچنان در اولویت برنامه این شرکت می باشد.
وی گفت : شبکه برق احداث شده در هر روستا متناسب با تعداد مشترکین و نوع انشعابات واگذار شده طراحی شده است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز خاطر نشان کرد:در صورتی که در شبکه برق و دستگاه های اندازه گیری مشترکین اخلالی صورت گیرد شاهد آسیب به تجهیزات برق خواهیم بود که شهروندان باید به منظور پایداری شبکه برق و حفظ کیفیت ولتاژ و جلوگیری از قطع جریان برق مسئولین برق را در جریان قرار داده و یا باسامانه 121 تماس حاصل نمایند.
شرکت برق منطقه ای خوزستان، دارای 6 نیروگاه،160 ایستگاه انتقال و فوق توزیع برق است که غیر از تامین برق استان خوزستان، برق استان کهگیلویه و بویر احمد را نیز در پست های فوق توزیع برق تحت پوشش دارد .
7165/6064
خبرنگار:حمیدرضا ترابی فرد** انتشار دهنده: محسن بهاروندانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید