پوچتینو: توانایی رقابت با یونایتد و سیتی را نداریم

سرمربی تاتنهام اعتراف کرد که تیمش توانایی رقابت با یونایتد و سیتی را ندارد. او همچنین درباره حضور نیافتن موراتا در تاتنهام نیز به صحبت پرداخت.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از دیلی میل، تاتنهام فصل گذشته دست به کار بزرگی زد و در رده دوم لیگ برتر قرار گرفت و نایب قهرمان جزیره شد. آنها در این فصل نتوانستند بازیکن صاحب نامی را به خدمت بگیرند.

مائوریسیو پوچتینو درباره شرایط تاتنهام در آستانه شروع لیگ برتر، گفت‌: هواداران می‌دانند که ما باشگاهی نیستیم که بتواند با تیم‌هایی همچون منچستریونایتد و منچسترسیتی رقابت کند. رقابت ما با آنها طور دیگری است. این دو تیم بازیکنان زیادی را جذب کرده‌اند و قدرتمندند ولی ما از توانایی مالی برخوردار نیستیم تا با آنها رقابت کنیم. به همین دلیل برای ما بهتر است که با بازیکنان جوان در لیگ برتر بازی کنیم و امیدوار باشیم که مانع پیشرفت رقبا شویم.

او ادامه‌ داد: برای من کیفیت مهم است نه نام بازیکن. به همین خاطر بود که در چند فصل اخیر بازیکنانی را توانستیم به فوتبال اروپا معرفی کنیم که قبل از آن نام و نشانی نداشتند.

سرمربی تاتنهام در پایان صحبت‌های خود درباره دلیل حضور نیافتن آلوارو موراتا در این تیم، گفت‌: موراتا شاید می‌ترسید که با هری کین رقابت کند و به همین خاطر ترجیح داد که به تاتنهام نیاید. ما برای او احترام قائلیم ولی با این حال به نظر او احترام می‌گذاریم.