چطور لباس سرهمی بپوشیم؟

وقتی ترندهای مورد علاقه تون در گذشته دوباره به صحنه مد برمی گردند، می تونید با استفاده از ترفندهای خاص دوباره از اون ها استفاده کنید. مثل لباس های جین سرهمی، ممکنه اون ها هنوز همونطور که بیاد دارید باشند ولی نکته اینجاست که شما تغییر کردید. چطور می تونید لباسی که احساس می کنید دیگه مناسب سن تون نیست رو بپوشید؟ با اعتماد بنفس کامل این کار رو انجام بدید! در اینجا پنج ایده برای پوشیدن سرهمی رو میگیم که می تونه بهتون کمک کنه.

 

سرهمی

سرهمی رو همراه با بلوز آستین کلوش بپوشید

از اونجایی که لباس های سرهمی بدن نما هستند و در عین حال شما دوست دارید پوشش تون کامل باشه، بهتره از بلوز های آستین کلوش استفاده کنید. با این کار بسیار موقر به نظر می رسید بدون اینکه احساس شلختگی بهتون دست بده. سر همی های دمپا گشاد رو با کفش های پاشنه بلند بپوشید، این کارهم به شما کمک می کنه تا بلندتر به نظر برسید.

 

از بلوز های شانه افتاده استفاده کنید

اگر دوست دارید در مهمانی ها لباس های سر همی رو بپوشید در کنارش نمی خواید بیش از حد محافظه کار (نمی خواید زیاد پوشیده باشید) به نظر برسید، می تونید اون رو همراه با بلوز های شانه افتاده امتحان کنید.

 

بلوز شانه افتاده

تیشرت های راحت رو امتحان کنید

اگر در نظر دارید با سر همی استایلی اسپرت داشته باشید، اون رو با تی شرت های گشاد و راحت و همچنین کفش اسپرت بپوشید. ترکیب این ها با هم بخصوص اگر سرهمی کتانی باشد برای فصل های گرم سال کاملا مناسبه.

 

بلیزر هم گزینه خوبی برای ترکیب با سرهمی ست

نیازی نیست همیشه لباسی زیر سرهمی بپوشید، گاهی اوقات هم می تونید برای ساختن استایلی متفاوت اون رو با یک بلیزر مشکی ترکیب کنید.

 

سرهمی رو با ژاکت پشمی بلند بپوشید

لباس های بافتنی در فصل های سرد سال همیشه جزو گزینه های اولند. پس در فصل زمستان یا پاییز می تونید سرهمی های جین رو همراه با ژاکت پشمی گرم و نرم بپوشید. البته یادتون باشه تکنیک لیرینگ لباس ها رو فراموش نکنید.

 

Save

دیدگاهتان را بنویسید