یک واحد تولیدی با 20 میلیارد ریال سرمایه گذاری در دزفول افتتاح شدبه گزارش ایرنا معاون استاندار و فرماندار دزفول در آئین افتتاح این واحد صنعتی در شهرک صنعتی شماره 1 با اعلام حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی در این شهرستان گفت: دزفول ظرفیت های بی شماری برای سرمایه گذاری در بخش صنعت ، کشاورزی و صنایع تبدیلی را دارد.
حبیب اله آصفی با بیان اینکه مردم دزفول لایق خدمات بیشتراند افزود:از تمام ظرفیت و امکانات و نیز پرداخت تسهیلات از طرح های اقتصادی ، تولیدی و اشتغالزا در دزفول استفاده می شود.
فرماندار دزفول ضمن تقدیر از حضور همیشگی بخش خصوصی در اجرای طرحهای اجتماع محور گفت:اگر دستگاه های اداری با سرمایه گذاران مهربان تر باشند شاهد حضور بیش از پیش بخش خصوصی در حل مشکلات و معضلات اجتماعی خواهیم بود.
به گزارش ایرنا رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت دزفول نیز گفت: طرح توسعه شرکت تعاونی درب و پنجره سازان دزفول و حومه با سرمایه گذاری 20 میلیارد ریالی بخش خصوصی در دزفول راه اندازی شده است.
مهراب عبدالهی افزود:با توسعه این شرکت که در زمینه تولید درب و پنجره کرکره ای در شمال خوزستان فعال است زمینه اشتغال برای 10 نفر فراهم شده است.
مدیر عامل شرکت تعاونی درب و پنجره سازان دزفول و حومه نیز به خبرنگار ایرنا گفت:این شرکت تعاونی در سال 60 با هدف تهیه و توزیع اجناس بین اعضای شرکت تعاونی دزفول و حومه راه اندازی شد که الان به مرحله بهره برداری و تولید رسیده است.
سیدمحمد کاظم زکیان با بیان اینکه آهن آلات شهرستان ها و استانهای اطراف دزفول توسط این شرکت تامین می شود گفت:در این شرکت تولید کرکره ،ذوزنقه و انجام عملیات تخت بر انجام می شود.
وی ادامه داد:در صورتی که مسئولان دزفول در خصوص بیمه و تسهیلات بانکی مساعدت کنند با نصب دستگاه جدید و ایجاد پروفیل آمادگی ایجاد اشغال برای 10 نفر دیگر را نیز داریم.
7278/6068
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناهانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید