215 نشست ترویج نماز برای خانواده های گیلانی برگزار شدبه گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام ابوطالب حجازی عصر شنبه در جلسه ستاد اقامه نماز تالش در فرمانداری این شهرستان افزود: کار برای نماز، کار برای دنیا و آخرت است و با تلاش ستاد اقامه نماز استان، از سال گذشته تاکنون برای 27 هزار دانش آموز در استان، نشست های تبیین ضرورت اقامه نماز برگزار شده است.
وی طرح منهاج (طریق آشکار) را از طرح های موفق در ترویج نماز برای بازاریان توصیف و بیان کرد: در این راستا برای 400 بازاری در مناطق مختلف استان، گفتمان فرهنگ نماز برگزار و در همایش ها و آئین هایی از فعالان این عرصه تجلیل شده است.
وی اظهار کرد: 47 دستگاه اداری در استان گیلان در اقامه نماز، پیشگام شناخته و از عوامل آن تجلیل شده و تلاش می شود با اجرای برنامه های مختلف، اقامه نماز جماعت در ادارات و نهادها افزایش یابد.
قربانعلی شادکام رئیس ستاد اقامه نماز شهرستان تالش نیز در این جلسه گفت: در بیشتر ادارات این شهرستان نماز جماعت برگزار می شود و در پنج ماه سال جاری، 10 نشست دانش آموزی، 10 گفتمان نمازشناسی و خانواده مطهر و سه نشست تخصصی زوج های جوان و نماز در این شهرستان برگزار شده است.
شهرستان تالش با 200 هزار نفر جمعیت در 110 کیلومتری غرب استان گیلان قرار دارد.
خبرنگار: سید جلال سید محمدی ** انتشاردهنده: کبیری
2007/7106 / 7124انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید