22 رکورد پاراآسیایی و جهانی در مسابقات باشگاهی شکسته شدبه گزارش ایرنا به نقل از فدراسیون جانبازان و معلولین، رضایی بااشاره به برگزاری پنجمین دوره مسابقات باشگاهی دو ومیدانی جانبازان و معلولین گفت: طی روزهای 9 و 10 شهریور ماه در ورزشگاه های تختی و 15 خرداد شهر مشهد و با همکاری خوب هیات ورزش های جانبازان و معلولین خراسان رضوی در بخش بانوان 51 ورزشکار در قالب 15 تیم باشگاهی و در بخش آقایان نیز 92 ورزشکار از 20 تیم با هم به رقابت پرداختند.
رضایی افزود: در مسابقات بخش بانوان شش رکورد پاراآسیایی و در مسابقات بخش آقایان 16 رکورد جهانی و پاراآسیایی جابه جا شد و به نسبت مسابقات قهرمانی کشور اردیبهشت ماه شاهد ثبت رکوردهای بهتری بودیم.
رئیس انجمن دو و میدانی خاطر نشان کرد: بانوان موفق شدند در مواد پرتاب وزنه کلاس F55، وزنه و دیسک کلاس F33، نیزه F54 رکوردهای بسیار خوبی را به ثبت برسانند و در بخش آقایان نیز در مواد وزنه و نیزه کلاس F33، وزنه و دیسک F53 و نیزه F57 و نیز دوهای 100 متر، 200 متر و 800 متر در کلاس های مختلف شاهد ثبت رکوردهای قابل توجهی بودیم.
وی گفت: انجمن برنامه ریزی خوبی انجام داده و مربیان زحمتکش در سطح شهرستان ها نیز مشغول آماده سازی ملی پوشان هستند و امیدواریم با حمایت های بیشتر فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک نتایج خوبی در مسابقات پیش رو به ویژه بازی های پاراآسیایی جاکارتا بدست آوریم.
رضایی تصریح کرد: نزدیک به 30 نفر از ورزشکاران در این مسابقات موفق شدند رکوردهای مورد نظر انجمن برای ورودی تیم ملی و بازی های پاراآسیایی جاکارتا را بدست آوردند. اما برای لیست بلند منتظر ابلاغ آیین نامه مسابقات از سوی کمیته بین المللی پارالمپیک هستیم تا بر اساس آن نسبت به معرفی اسامی ورزشکارانی که در لیست بلند قرار می گیرند، اقدام نماییم.
پنجمین دوره رقابت های باشگاهی دوو میدانی جانبازان و معلولین طی روزهای نهم و دهم شهریور ماه به میزبانی مشهد مقدس برگزار شد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام [email protected] همراه شوید.
ورزشی *1528 *1368
خبرنگار: حسن تمیمی**انتشار:خیراله شفیعیانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید